Пошук за виробником

ПРО НАС

Аґрафка (галицький діялект) – шпилька, колежанка

 

Аґрафка – це рукодільна крамниця.

Аґрафка – це команда однодумців захоплених своєю справою.

Аґрафка – це відкритий клуб творчих особистостей.

Аґрафка – це прагнення прекрасного, що живе у кожному з нас.

Аґрафка – це втілення любові до оточуючих нас людей.

Аґрафка – це більше, ніж хобі!

 Щодня ми промовляємо тисячі слів, щоб позначити наші бажання, почуття, наш настрій, щоб виявити наше ставлення до світу. Але кожен з нас приховує у собі цілий світ. Світ, який ми можемо проявити не лише через слова, а й виокремити серед інших через дрібниці.

Створюючи речі власними руками, ми залишаємо на них свій знак, почерк, стиль, любов, настрій… Оточені власними творіннями, ми пізнаємо і дозволяємо пізнати себе справжніх. Даруючи, виявляємо власні почуття.

Так, мало хто з нас є майстерним художником, але сучасні матеріали та засоби для рукоділля дозволяють з легкістю відчути себе творцем. Аґрафка пропонує Вашій увазі високоякісні матеріали для вишивки, шиття, скрапбукінґу, декупажу та багато супровідних дрібниць. Усі матеріали є екологічно безпечними, а естетичним виконанням задовольнять найвибагливіший смак. Ми постійно будемо ділитись з Вами цікавими ідеями, а також з радістю вислухаємо Ваші.

Вітальна листівка, створена власноруч, не залишить байдужим навіть найсуворішого шефа. Картини на стінах Вашої оселі вишиті власноруч, чи пошиті декоративні серветки на святковому столі дадуть найкращу характеристику її мешканцям. А спільно проведений час з Вашою дитиною під час шиття ляльок для домашнього театру, не лише сприятимуть творчому розвитку маляти, а й зблизять Вас.

Аґрафка – це не лише крамничка, це та шпилька, яка з’єднує людей, це та колежанка, яка завжди готова надихАти на нові творчі ідеї та підтримувати у їх реалізації.

Наш девіз - хобі доступне, дозвілля цікаве. Так, мало хто з нас є майстерним художником, проте Аґрафка робить хобі доступним:

  • для будь-якого рівня майстерності:  регулярні тематичні майстер-класи, покрокові інструкції у блозі, завжди наявна спеціалізована література, спілкування з досвідченими майстринями та консультації працівників Аґрафка дають можливість Вам вдосконалюватись у обраному виді рукоділля повсякчас;
  • для будь-якого віку: у нашому арсеналі матеріали як для дитячої творчості так і для дорослих. 
  • для будь-якого рівня достатку: Ми пропонуємо асортимент різної цінової категорії, хоча найбільше, звичайно, ми зосереджені на якості. Крім того, Аґрафка є офіційним дистриб’ютором багатьох європейських рукодільних брендів, що дає нам можливість утримувати доступні ціни на ринку, а програма лояльності Аґрафки робить хобі ще більш доступним;
  • для будь-якого виду хобі: який би вид рукоділля Ви собі не обрали, Аґрафка завжди має, що Вам запропонувати - від вишивання до скрапбукінґу, від шиття до декупажу, від і до - все це у Аґрафці;

Тож з таким доступним хобі Ваше дозвілля неодмінно буде цікаве!

 

Аґрафка – найпришпильніший інтернет-магазин товарів для хобі та рукоділля!

З НАМИ ХОБІ ДОСТУПНЕ, ДОЗВІЛЛЯ ЦІКАВЕ

 

Пошук за виробником
Новини

До 30-річчя Незалежності України

30 днів - 30% знижки на ВСЕ! ...читати далі

Літній розпродаж пряжі DROPS

продовжується марафон літніх супер-знижок і сьогодні пропонуємо вам 40% знижки на усю пряжу DROPS Design ...читати далі

Знайдіть нас у мережі

Нагору