Пошук за виробником

Фарби, акрилові фарби, лайнери

Товари, що відповідають вибору відсутні.

Фарби, акрилові фарби, лайнери

Враховуючи щиру цікавість до фарб ще з самого юного віку, в скрапбукінгу вони стали дуже широко використовуватися, щоб допомогти висловити нашу творчість.

Зараз на ринку ви можете знайти величезну кількість найрізноманітніших фарб всієї колірної палітри, позитивним перевагою використання фарб також є те, що якщо у вас під рукою не завжди є відповідного кольору паперу, фарби допоможуть знайти вихід з цієї нелегкої ситуації.

Які бувають фарби?

Аква чорнилоСеред величезної кількості фарбувальних матеріалів ви завжди знайдете акрилові, масляні, аерозольні фарби і для тканин.

Акрилові фарби дуже легко наносяться, не вицвітають, моментально сохнуть і не піддаються розчиненню у воді, після висихання. Але відразу після використання ви зможете відмити кисті у воді або розвести їх водою.

Олійні фарби зазвичай продаються у вигляді паличок-олівців або тюбиках. Вони виробляються на основі рослинної олії, розчиняються спеціальними розчинниками або ж у скипидарі. На жаль, вони занадто довго сохнуть, але їх перевага в тому, що через час вони не втрачають колір і дуже стійкі до впливу зовнішніх факторів.

Якщо вам потрібно перетворити тканину, то вибирайте саме фарби для тканин. Вони виробляються на водній основі, тому найбільш прозорі і навіть після висихання залишаються гнучкими. Їх можна використовувати для таких видів тканин, як льон, бавовни або ж для змішаних волокон.

У разі виконання роботи на скляній поверхні вам слід вибирати з фарб для скляних і керамічних поверхонь. Унікальність їх полягає в тому, що вони прилипають до гладкої поверхні, оскільки виготовлені на масляній або водній основі.

Основні кольори фарб

Використовуючи фарби, ви можете зробити будь-який фон або ускладнити його, за рахунок вкраплення іншого кольору. Серед усієї палітри кольору від компанії Chinjoo ви можете вибрати саме ту, яка вам найбільше подобається, будь то відтінки жовтого, золотого, червоного насиченого або червоного яскравого.

Робота з акриловими фарбами

Як вже говорилося раніше, акрилові фарби дуже схожі на масляні, але мають дуже важливу перевагу в тому, що на їх основі можна отримувати різну консистенцію і «в'язкість». Якщо ж накладати кілька шарів, то ви отримаєте 3D ефект на вашій картині.

Перш ніж почати роботу з акриловими фарбами необхідно підготувати основу. Якщо ви вибрали дерев'яну поверхню, то краще її обробити наклеївши шар текстурованого паперу (бажано білої). Для цього дерево необхідно покрити клеєм для декупажу і покласти папір зверху. Після цього видаліть бульбашки повітря за допомогою важкого предмета, наприклад, книги. Коли клей просохне, можете додати ще кілька шарів клею.

Відшліфуйте основу. Для цього необхідно змочити оброблену поверхню і відшліфувати її наждачним папером, бо для малювання необхідна гладка поверхня.

Перед початком малювання вам необхідно переконатися в тому, що фарби знаходяться у відмінному стані. Акрилові фарби дуже швидко висихають, тому дуже важливо за ними добре доглядати. Під час малювання вам буде дуже легко регулювати прозорість за допомогою води. Прозорі фарби використовуються для отримання ефекту аерографії або акварельного живопису, при чому ступінь прозорості залежить від кількості води, яку ви додасте.

Для досягнення більш цікавого ефекту і промальовування всіх деталей вам необхідно починати роботу крупними кистями, а деталі допрацьовувати більш маленькими. Обов'язковою умовою при роботі з акриловими фарбами є промокування пенздя. Це захистить вашу роботу від залишків фарби, яка разом з водою потрапила вгору по щетині.

Якщо у вашому проекті ви поставили завдання домогтися чітких контурів, тоді використовуйте клейку стрічку. Розташувавши її на краях вашої роботи, після закінчення ви легко зможете її видалити і тоді ваш малюнок або напис придбає ідеально прямі лінії.

Таким чином, для реалізації вашого творчого проекту необхідно тільки знайти де придбати чи замовити якісні акрилові фарби. Відповідь дуже проста: у нас в магазині «Аґрафка». Ми перебуваємо у Львові, але наші товари ви легко знайдете в нашому інтернет-магазині, який поштою зможе доставити будь-яку вподобану фарбу вам в місто. Ми працюємо по всьому світу.

Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору