Пошук за виробником

Кутики для фото

2 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Кутики для фото: закріплюємо яскраві моменти життя

Кутики для фото Stix2Фотографувати буквально означає «писати світло». За допомогою об'єктиву можна зловити і зафіксувати політ сонячного зайчика. А закріпити на сторінку улюбленого альбому яскравий момент цього польоту допоможуть куточки для фото.

Фотокутики - креативні штучки

Сучасні цифрові технології тільки підвищили цінність традиційного фотоальбому. У ньому зберігають не просто знімки - спогади, емоції, натхнення. Оформити книгу з милими серцю фотографіями хочеться стильно і душевно.

В інтернет-магазині Аграфка окремий «куточок» відведено куточкам, за допомогою яких фото кріпляться до сторінки альбому. Вони доповнять настрій фотографій - ненав'язливо, оригінально.

Мріяти корисно!

Кращі моменти життя заслуговують бути відображеними в оригінальному фотоальбомі. Скрапбукінг - напрям творчості, хобі, в якому будь-які фантазії втілюються в реальність. Можна власноруч зібрати унікальний альбом за допомогою ексклюзивних петель, заклепок, держателів, куточків для фото. Замовити всі ці корисності зручно і просто в нашому інтернет-магазині.

Місце проживання Аграфки - славний майстерністю і творчістю місто Львів. Доставка різних товарів для здійснення креативних задумів - по всьому світу в самі короткі терміни. Для крилатої мрії відстань - не перешкода! 

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. Scrapbook Adhesives by 3L (1)
  2. Stix2 (1)
Ціна
  1. 60,00 грн - 69,99 грн (1)
  2. 90,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору