Пошук за виробником

Блокноти та смешбуки

2 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Смешбук - милий, відданий друг

 Кожна записна книжка підходить для світлих думок і грандіозних задумів, незабутніх спогадів і хвилюючих зустрічей. Проте, найкраще для цього підходить блокнот для смешбука, як папірус для створення унікального літопису. Найпотаємніші секрети і мрії на його різнокольорових сторінках будуть жити і розвиватися.

 Креативні руки люблять смешбуки

Органайзер універсальний Websters PagesРадіти дорогим серцю дрібничкам означає продовжувати радісні моменти. Щасливі квиточки, чеки пам'ятних покупок, вирізки статей - свідки яскравих життєвих подій. Вони заслуговують бути збереженими.

 Смешбук збирає частинки спогадів і надій. У ньому різнобарвними колажами фотографії та малюнки ілюструють дні, які є незабутніми. Створюючи цей рукотворний журнал, кожен може проявити себе художником, дизайнером, письменником.

 З інтернет-магазином Аґрафка дивовижні блокноти надихають на класні ідеї і нові проекти! Місцезнаходження магазину, товари з якого можуть бути доставлені по всьому світу, - Львів. Місто, в якому мистецтво і творчість у всіх проявах цінуються понад усе.

 З кольорового аркуша

 Початок будь-якої історії - чистий аркуш. Не обов'язково білий і прямокутний. Вони різні за формою і формату. Розмір блокноту, смешбуку має бути зручний для того, щоб постійно тримати її при собі (140 мм х 215 мм). Архівна якість матеріалів, без вмісту кислоти і лігніну, дозволяє без побоювання зберігати смешбук ближче до серця або під подушкою.

 Якраз час оформити замовлення!

 Замовити основу для смешбука в нашому інтернет-магазині просто і приємно. Вибір дозволяє придбати блокнот для себе або в подарунок. Наприклад, блокноти Тереза Коллінз - Список Санти - Ноутбуки, тепло різдвяних чудес збережуть на довгий час. У набір входить пара блокнотів: малюк розміром 86 мм на 127 мм і побільше - 135 мм на 177 мм. Обидва прошиті, з чистими сторінками для записів.

 Виробник Тереза Коллінз створює блокноти для самих різних Меморабілій, побажань, нагадувань. Витримані класичні обкладинки блокнотів сприяють наповненню смешбуків несподівано мальовничими, повними сюрпризів, історіями.

 Життя, як райдужна зебра, складається з безлічі яскравих смуг. Рішення купити блокнот для смешбука - це гарантія заощадження кращих моментів надовго!  

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. Webster's Pages (2)
Ціна
  1. 1 190,00 грн і більше (2)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору