Пошук за виробником

Брошурувальник WRMK - The Cinch Bindery Tool - Heidi Swapp Edition Zoom

Детальніше

Попередній Наступний

Брошурувальник WRMK - The Cinch Bindery Tool - Heidi Swapp Edition

Артикул:662789

Вага:4кг

Виробник: We R Memory Keepers

Знятий з виробництва
Це універсальний брошурувальник для зшивання альбомів, блокнотів, журналів, календарів та інших виробів.

За допомогою цього інструменту можна не лише пробити, але і скріпити чипборд, акрил, фанеру та інше (в тому числі папір та картон).

Розміри брошурувальника: 30см х 22см х 12см. Ручка має фіксатор. Матеріали: метал, пластик, ґума.

Властивості: пробиває матеріал товщиною 4мм (до 20 листів офісного паперу); форма отворів - квадратна; розмір отворів - 6мм; завдяки функції відключення ножів (за допомогою важелів) робить від 1 до 12 отворів за один раз, в довільному порядку; відстань від краю виробу до отвору 3,4мм; зручна горизонтальна площина з розміткою та фіксатори для точної роботи з потрібним матеріалом; тримач для більш зручного нанизування листів на пружину.

Відгуки клієнта

Отличный биндер! Відгук від Олена
Якість
Хочу сказать большое спасибо Аграфке за такой чудесный инструмент! Никак не могла застать в наличии в Украине хоть какой-то биндер, а тут наткнулась на этого белого красавчика) Цена, конечно, кусалась, но в День Незавимости удалось купить его еще дешевле, чем другие биндеры;) Сегодня получила и никак не могу нарадоваться! (Надіслано 27.08.16)
что с ценой? Відгук від Лена
Якість
Биндер отличный, не спорю, но что у вас с ценой?

Ответ Аграфки: Лена, спасибо за вопрос :) Цена зависит от курса доллара, И именно в этой модели скорее всего идет доплата за брэнд Хайди, но мы обязательно посмотрим по базе, возможно у нас что-то с ценой случилось, хотя именно эти модели биндера дороже аналогичных в линейке WRMK. Если Вы желаете, то мы можем привезти Вам другую модель биндера, перед этим оговорим цену (Надіслано 14.07.16)
это то что я искала Відгук від Татьяна
Якість
Спасибо, спасибо, спасибо! Я долго искала именно такой дизайн биндера и как я рада, что наконец-то его нашла. Цена дороже аналогичных, но я хотела именно от Хайди (мне в комнату беленький очень подходит ))), а со скидкой получилось дешевле чем в других магазинах. Хотя в Украине я нигде такой не видела, а из заграницы везти наверное не выгодно, так как он довольно тяжелый. Теперь свои крутые альбомы буду делать с красивым биндером.

И еще нужно побольше пружинок - что-то у вас все закончилось ))) (Надіслано 24.05.16)

Напишіть власний відгук

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору