Пошук за виробником

Кракелюр для декупажу

Товари, що відповідають вибору відсутні.

Кракелюр для декупажу

Технологія декупажу по праву вважається багатогранною як в Україні, так і по всьому світу. І кракелюр для декупажу вельми затребуваний в нинішній час. Чому? Все просто: жоден інший елемент не дасть вам можливості створити вишуканий і неповторний шедевр!

Кракелюр двокомпонентний Classic Rosa Talent

Види кракелюра для декупажу, їх особливість

Техніка кракелюра дозволяє створювати штучні тріщини на поверхні будь-якого з виробів. Причому вони можуть бути виконані не тільки на лакованих поверхнях, а й на барвистих шарах. Дана техніка по праву вважається унікальною. Ви можете покрити обраний виріб тріщинами рівно в тій кількості, які самі вважали за потрібне.

Кракелюр для декупажу, а точніше лак для нього буває двох видів:

Однокомпонентна варіація - ідеальне рішення для однотонних поверхонь. Штучне зістарювання виявляється повною мірою.

Двокроковий кракелюр-більш складна техніка. Хоча й цікавіша. Вона виглядає не як суцільне состаривание, а як сітка, що складається з тонких тріщин на покритті або самому зображенні. Але тут важлива сувора послідовність. Ці лаки мають різні склади, від яких залежить висихання самого лаку.

Не забувайте: якщо в перший раз ефект не перевершив ваші очікування, то це не страшно. Трохи практики і вашими шедеврами милуватимуться не тільки домочадці, але й гості.

Не можна не згадати і про яєчне кракле - нелегка, але вкрай цікавій техніці, для якої потрібна яєчна шкаралупа. Яєчне кракле може виконуватися на будь-якому типі поверхні і це є його безперечною перевагою.

Кракелюр для декупажу - Львів і вся Україна

В інтернет - магазині «Аґрафка» ви знайдете все необхідне для кракелюра. Вам неодмінно сподобається не тільки наш асортимент, а й приємні невисокі ціни. Ми поставили собі за мету надати всі необхідні складові для повноцінного виконання техніки декупажу. Для нас вкрай важливо, щоб ви змогли знайти у нас все, що вам потрібно.

Ми працюємо у Львові та області, а також по всій території України і Росії. Вам не потрібно їхати до нас або виходити з дому, щоб замовити бажану продукцію. Більш того, ви отримаєте сподобалися елементи в короткі терміни.

Ми робимо все можливе і навіть більше для того, щоб ви мали можливість створювати унікальні та оригінальні шедеври! У нашому інтернет - магазині завжди раді вам, можете в цьому не сумніватися!

Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору