Пошук за виробником

Кракелюр для декупажу

19 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

19 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Кракелюр для декупажу

Технологія декупажу по праву вважається багатогранною як в Україні, так і по всьому світу. І кракелюр для декупажу вельми затребуваний в нинішній час. Чому? Все просто: жоден інший елемент не дасть вам можливості створити вишуканий і неповторний шедевр!

Кракелюр двокомпонентний Classic Rosa Talent

Види кракелюра для декупажу, їх особливість

Техніка кракелюра дозволяє створювати штучні тріщини на поверхні будь-якого з виробів. Причому вони можуть бути виконані не тільки на лакованих поверхнях, а й на барвистих шарах. Дана техніка по праву вважається унікальною. Ви можете покрити обраний виріб тріщинами рівно в тій кількості, які самі вважали за потрібне.

Кракелюр для декупажу, а точніше лак для нього буває двох видів:

Однокомпонентна варіація - ідеальне рішення для однотонних поверхонь. Штучне зістарювання виявляється повною мірою.

Двокроковий кракелюр-більш складна техніка. Хоча й цікавіша. Вона виглядає не як суцільне состаривание, а як сітка, що складається з тонких тріщин на покритті або самому зображенні. Але тут важлива сувора послідовність. Ці лаки мають різні склади, від яких залежить висихання самого лаку.

Не забувайте: якщо в перший раз ефект не перевершив ваші очікування, то це не страшно. Трохи практики і вашими шедеврами милуватимуться не тільки домочадці, але й гості.

Не можна не згадати і про яєчне кракле - нелегка, але вкрай цікавій техніці, для якої потрібна яєчна шкаралупа. Яєчне кракле може виконуватися на будь-якому типі поверхні і це є його безперечною перевагою.

Кракелюр для декупажу - Львів і вся Україна

В інтернет - магазині «Аґрафка» ви знайдете все необхідне для кракелюра. Вам неодмінно сподобається не тільки наш асортимент, а й приємні невисокі ціни. Ми поставили собі за мету надати всі необхідні складові для повноцінного виконання техніки декупажу. Для нас вкрай важливо, щоб ви змогли знайти у нас все, що вам потрібно.

Ми працюємо у Львові та області, а також по всій території України і Росії. Вам не потрібно їхати до нас або виходити з дому, щоб замовити бажану продукцію. Більш того, ви отримаєте сподобалися елементи в короткі терміни.

Ми робимо все можливе і навіть більше для того, щоб ви мали можливість створювати унікальні та оригінальні шедеври! У нашому інтернет - магазині завжди раді вам, можете в цьому не сумніватися!

Товари по

Варіанти товарів

Колір
 1. Салатовий (1)
Виробник
 1. Ranger Industries (1)
 2. Decola (1)
 3. Marabu (1)
 4. Margo (9)
 5. ROSA (7)
Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (12)
 2. 100,00 грн - 199,99 грн (5)
 3. 200,00 грн і більше (2)
Пошук за виробником
Підпишіться на нашу розсилку
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору