Пошук за виробником

Клеї та лаки для декупажу

Товари, що відповідають вибору відсутні.

Клеї, лаки та інші матеріали для декупажу

Якщо вам потрібні клеї, лаки та інші матеріали для декупажу, то в інтернет - магазині «Аґрафка» ви, безсумнівно, знайдете все необхідне. Що ще ми можемо запропонувати вам? Чудову якість продукції і привабливу ціну, як у Львові, так і по всій Україні.

Клеї, лаки - необхідні декупажні матеріали

Лаки матові з ефектом глазурі RangerМабуть, одним з основних матеріалів технології декупажу є клей, і це відомо не тільки в Україні, а й в усьому світі. Саме від його вибору залежить успіх всього створюваного шедевра. Тому не варто поспішати з його вибором. Ознайомтеся з його різноманітними варіаціями і виберіть найбільш прийнятне рішення для себе.

Перед тим, як почати декорувати виріб, багато майстринь покривають його декупажним лаком. Також кілька шарів лакового покриття наноситься після завершення роботи для закріплення декору. Для декупажних робіт використовуються переважно алкідні та акрилові лаки, вибір яких залежить від матеріалу, з якого виготовлено предмет, який майстриня вирішила прикрашати.

В якості допоміжних матеріалів майстрині, які захоплюються декупажем, використовують валики і губки. Декупажними валиками дуже зручно приклеювати великі картинки до основ. Губки застосовуються для створення рівного фону перед художньою прикрасою поверхні, або у випадках, якщо потрібно фарбувати велику поверхню. Складно обійтися в декупажних роботах без таких матеріалів, як:

  • наждачний папір і зубочистки.
  • малярський скотч,
  • фен,
  • ватні палички.

Під час роботи може стати в нагоді кожна з речей, перерахованих вище.

Яким декупажним клеям і лакам варто віддати свою перевагу

Відповідь на це питання ви отримаєте на сторінках нашого сайту, де вам надається величезний вибір, який перевершить будь-які ваші очікування. Якість продукції і прийнятні ціни, обов'язково стануть для вас приємним бонусом.

Вашій увазі пропонуються лаки, клеї, і інші декупажні матеріали в широкому асортименті. Якщо ви віддаєте перевагу якісним матеріали, які застосовуються в технології декупажу, вам неодмінно сподобається продукція нашого інтернет-магазину.

Якщо ж ви плануєте декорувати кілька предметів і не впевнені у виборі всього необхідного для вашої мети, не переживайте: наші співробітники з радістю допоможуть вам і нададуть всю необхідну підтримку, від порад до допомоги при підборі всіх матеріалів.

Ми будемо раді бути корисними і з задоволенням відкриємо вам двері нашого інтернет-магазину, щоб ви могли самі переконатися в якості і різноманітності нашої продукції. Тут завжди раді вам!

Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору