Пошук за виробником

Текстурні пасти для декупажу

6 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

6 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Текстурні пасти

В світі декупажу текстурні пасти давно міцно закріпили свої позиції. Причому, не тільки в Україні, а й в усьому світі. Цей елемент користується величезним попитом і з часом стає тільки популярнішим.

Особливості текстурних паст

Безсумнівною перевагою текстурной пасти є можливість її застосування на будь-якій поверхні: кераміка, картон, дерево і навіть скло. Саме цей елемент дозволяє створювати візуальний обєм покриття. Більш того, за допомогою текстурної пасти можна закріплювати різні декоративні елементи на виробі: блискітки, намистини та інше.

Якщо говорити про спосіб нанесення, то ідеальним варіантом буде шпатель, мастихін або ж пензлик. Не можна забувати і про час: для повного просихання потрібно до 3х годин. А то й більше. Вам буде простіше судити при безпосередній роботі з декоруємими  об'єктом. Зате в результаті у вас вийде водовідштовхувальний і досить міцний рельєф.

Не можна не сказати і можливе потемніння сіруватого відтінку в тих місцях, де паста була нанесена більш щільно. Не варто дивуватися в такій ситуації.

Коли поверхня підсохла, її можна забарвити в будь-який вподобаний відтінок за допомогою акрилових фарб. Якщо ви хочете створити кольорову текстурну поверхню, то можна просто змішати пасту з фарбою (співвідношення 1/5). І таким чином ви зможете домогтися бажаного ефекту.

Україна і Львів вибирають текстурні пасти для декупажу в інтернет-магазині «Аґрафка»

Якщо ви не знаєте, де можна купити текстурні пасти для декупажу за хорошою ціною. Якщо ви сумніваєтеся в якості пропонованої продукції, спробуйте заглянути в наш магазин. На сторінках нашого інтернет магазину ви знайдете масу цікавого і корисного для себе. Тут пропонується відмінний різноманітний асортимент, а також приємна і лояльна цінова політика.

У чому наші переваги? Ми цінуємо свій і ваш час, тому в самі короткі терміни ви отримуєте бажані й необхідні елементи для декупажу. Більш того, для нас дуже важливо, щоб ви залишилися задоволені своїм придбанням і при створенні наступного шедевра, знову ж повернулися до нас! До всього іншого, ми чудово розуміємо, наскільки важливо і цінно для вас ваш час. Довгі пошуки якісної продукції досить стомлюють. Але ви можете закінчити пошук: у нас є все, що вам потрібно!

Інтернет -магазин «Аґрафка» - тут завжди раді вам! Ми із задоволенням допоможемо вам при виборі будь-якого інструменту для декупажу.

Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору