Пошук за виробником

Папір для декупажу DECOPATCH

13 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

13 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

DECOPATCH- спеціальний папір для декупажу

DECOPATCH - це спеціальний папір для декору, який дуже зручно використовувати в такому різновиді техніки декупажу, як декопатч. Основна його відмінність від класичного декупажу полягає в тому, що візерунок не вирізається ножицями, а формується з клаптиків паперу, які рвуться вручну. Техніка з використанням декупажного паперу проста у виконанні і відкриває безмежний простір для фантазії, адже не обов'язково на поверхні повторювати візерунок, придуманий дизайнерами, можна створювати свої власні комбінації, гармонійно поєднуючи папір в різних колірних гамах.

Особливості паперу DECOPATCH

Декупажний папір DECOPATCHЗавдяки новітній технології виробництва, папір DECOPATCH:

  • не розмокає при роботі з клеєм;
  • не рветься на виробі від дотиків пензлика;
  • не створює безлічі зморшок на поверхні предметів, що прикрашаються, і готова робота виглядає акуратно й охайно.

Листи тонкого декупажного паперу ідеально підходять для оздоблення маленьких предметів, незалежно від їх форми. Від нього легко відокремити дрібні фрагменти і приклеїти їх на поверхню, створюючи гармонійний мотив. При цьому папір DECOPATCH відмінно прилягає до будь-якої поверхні без розривів і незапланованих деформацій. Папір має глянсову еластичну поверхню, що дозволяє прикрасити складні форми. Він містить спеціальне покриття, що забезпечує насичені кольори та стійкість до вицвітання.

Декопатч - захоплення для дітей та дорослих

Працювати в техніці декопатч надзвичайно легко і приємно. Вам не потрібно скрупульозно вирізати візерунок, достатньо лише відривати довільні шматочки декупажного паперу і комбінувати їх згідно зі своїм творчим задумом. Крім того, не потрібно потім шліфувати декоровану поверхню, щоб її вирівняти і уникнути різких переходів. Завдяки тому, що папір дуже тонкий, з'єднання (навіть накладені один на одного) практично непомітні. Робота в техніці декопатч не буде складною навіть для майстринь-початківців. Крім того, ця техніка чудово підходить для спільних занять з дітьми, для яких перетворення листів красивого паперу в об'ємну прикрасу - це справжнє диво.

Папір і клеї DECOPATCH вважаються універсальними. Завдяки їм можна ідеально задекупажити предмети з різних матеріалів - дерева, металу, скла, паперу, текстилю, кераміки. Асортимент декупажного паперу має широкий вибір стилів. Для будь-якої дизайнерської задумки знайдуться DECOPATCH рішення. Створюйте свої неповторні стилі декору, а кращими зразками паперу для декопатчу вас забезпечить інтернет-магазин «Аґрафка».

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. Decopatch (13)
Ціна
  1. 9,00 грн і більше (13)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору