Пошук за виробником

Папір для декупажу DECOPATCH

100 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

100 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Папір Декопач. Призначення та використання

DECOPATCH - це спеціяльний папір, а також різновид техніки декупажу. Основна відмінність від класичного декупажу полягає в тому, що візерунок не вирізається ножицями, а формується з клаптиків паперу, які рвуться вручну.

Завдяки новітній технології папір DECOPATCH не розмокає, не рветься і не створює безліч зморшок при роботі з клеєм. Папір має глянцеву та еластичну поверхню, що дозволяє задекупажити найскладніші форми для декупажу. Папір містить спеціяльне покриття, що забезпечує насичені кольори і стійкість до вицвітання.

Працювати в техніці DECOPATCH надзвичайно легко і приємно. Вам не потрібно скурпульозно вирізати візерунок, достатньо лише відривати довільні клаптики паперу і комбінувати їх згідно свого творчого задуму. Крім того не потрібно потім лакувати і зашкурювати задекупажену поверхню, щоб вирівняти її і уникнути переходів малюнку до основи, адже завдяки тому, що товщина паперу надзвичано маленька, з'єднання (навіть накладені один на одного) практично одразу пропадають.

Папір та клеї для декупажу DECOPATCH дуже універсальні. Завдяки ним можна ідеально задекупажити основні види поверхонь - дерево, папір, текстиль, метал, скло, кераміку. Асортимент паперу DECOPTCH має широкий вибір стилів і дизайнів. Для будь-якої дизайнерської задумки знайдеться DECOPATCH-рішення!

Пошук за виробником
Товари по

Варіанти товарів

Ціна
 1. 9,00 грн і більше (100)
Виробник
 1. Decopatch (100)
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Підпишіться на нашу розсилку

Нагору