Пошук за виробником

Папір для декупажу, декупажні карти

8 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

8 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Декупажні карти

Якщо ви знайомі або активно працюєте з технікою декупажу, то вам добре відомо, що декупажні карти дають можливість створювати незрівнянні шедеври на будь-який смак. Інтернет - магазин «Аґрафка» радий запропонувати вам масу цікавих варіацій, серед яких ви обов'язково знайдете що-небудь цікаве для себе.

Характеристики та особливості декупажних карт

Декупажна карта Cheap-ArtКарти для декупажу представляють собою спеціально розроблену папір з різними малюнками, яка користується величезним попитом за рахунок мінімальної кількості складок при приклеюванні, хорошого прилягання, відсутності зернистості. Крім того, такий папір не тьмяніє з часом і не вигорає. І це не може не радувати.

Перше, на що слід звертати увагу при виборі декупажних карт - щільність самого паперу. Саме цей фактор є визначальним у процесі роботи. Приміром, від щільності безпосередньо залежить кількість шарів лаку, який буде надалі наноситися для приховування нерівностей склеювання.

Декупажні карти - різновиди

Декупажні карти можуть бути виконані в двох варіаціях: з тонкого і щільного паперу. У першому випадку, папір не потрібно попередньо замочувати. Він відмінно просочується клеєм і бульбашки при цьому практично відсутні. Більш щільні елементи, навпаки, потрібно спочатку замочувати, а потім вже приклеювати. Такий підхід дозволяє уникнути можливих бульбашок як при нанесенні лаку, так і після повного висихання.

Якщо з тонкими картами клей потрібно наносити на лицьову частину, то в щільних - обов'язково тільки з виворітного.

Де можна купити декупажні карти?

Аґрафка - інтернет-магазин, який із задоволенням стане вашим путівником у світ декупажу. У нас можна купити декупажні карти Львів, причому, не виходячи з дому. Більше того, якщо ви перебуваєте навіть в найдальших куточках України - не біда, ви можете швидко і без проблем отримати своє замовлення, де б ви не проживали.

Декупаж давно користується величезною популярністю по всьому світу і Україна не є винятком. Саме тому нашим головним пріоритетом є надати вам виключно якісні матеріали для даної технології. Ми завжди з радістю відповімо на всі ваші запитання та допоможемо вибрати ту продукцію, яка буде повністю відповідати вашим побажанням.

Інтернет-магазину «Аґрафка» працює для того, щоб, коли вам наступного разу знадобляться декупажні карти, ви обов'язково повернулися саме до нас!

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. Cheap Art (8)
Ціна
  1. 40,00 грн і більше (8)
Щільність паперу
  1. 45 гр (3)
Розмір
  1. 30,8 см х 44 (3)
Тематика
  1. Квіти (1)
  2. Для чоловіків (1)
Тип паперу
  1. Односторонній (3)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору