Пошук за виробником

Рисові карти для декупажу

Товари, що відповідають вибору відсутні.

Рисові карти для декупажу

У зв'язку з тим, що декупаж вельми популярний, як в Україні, так і в усьому світі, елементи для його виконання повинні вибиратися з особливою ретельністю і відповідальністю. Приміром, якщо вам потрібні рисові карти для декупажу, то слід чітко визначитися: якими вони мають бути і де їх купувати. Також необхідно зясувати у чому головні відмінності між картами для деку пажу, рисовим папером, папером декопач.

Переваги рисових карт для декупажу

Папір рисовий для декупажуРисові карти для декупажу виготовляються з рисового волокна. Будучи тонкими і одночасно міцними, вони не розтягуються і дуже зручні в роботі. Такі карти можуть бути різної щільності та відрізнятися в розмірах. Приміром, в тонких варіаціях рисові волокна не так помітні, в порівнянні з більш щільними елементами.

Слід також зазначити, що далеко не завжди на рисових картах вказана їх щільність. В таких випадках краще проконсультуватися з менеджером і дізнатися особливості саме того паперу, яка вам сподобалася.

Якщо ви десь зустрічаєте назву «рисові серветки», не лякайтеся - це той самий рисовий папір. Просто називається трохи інакше.

Рисові декупажние карти Львів - якість і простота

Інтернет - магазин «Аґрафка» радий запропонувати вам масу цікавих варіацій на будь-який смак у Львові, Харкові, Києві, Дніпропетровську та багатьох інших містах України. У нас ви знайдете: оригінальні карти «Бал метеликів», вишукані моделі «Антична богиня» і навіть «Благословення в трояндах». Вас обов'язково порадує великий вибір і приваблива ціна! Якщо ж вам подобаються квіткові мотиви, то «Азія» та «Акварельні маки» неодмінно привернуть вашу увагу.

На поличках нашого магазину вам представлена виключно якісна і, в той же час, проста продукція, яка допоможемо вам декорувати будь-які предмети: від непоказного столу до найменшої тарілочки. Тут все залежить лише від вашої фантазії.

Що потрібно знати для купівлі рисових карт для декупажу?

Все дуже просто: заходимо в інтернет-магазин «Аґрафка», вибираємо вподобаний варіант і оформляємо замовлення. Якщо ж ви не можете визначитися і підібрати найбільш відповідний тип рисових карт, не хвилюйтеся, ми обов'язково допоможемо вам зробити правильний вибір, залежно від типу предмету, який ви декоруєте, його розмірів і ваших побажань.

Для нас дуже важливо, щоб ви залишилися задоволені своїм придбанням і щоб для створення наступного шедевра повернулися до нас за всіма необхідними матеріалами і рисовими картами для декупажу.

Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору