Пошук за виробником

Заготовки для декупажу пап'є маше

3 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Заготовки із пап'є маше: купити в інтернет-магазині «Аґрафка»

Останнім часом мода на речі та предмети, виконані власними руками, стала вельми поширеною. Шанувальникам рукоділля неодмінно варто купити заготовки із пап'є маше у нас, адже це вигідно і просто.

Техніка декупажу та заготовки із пап'є маше

Заготовка з пап'є-маше Decopatch - Ведмідь з секретом

Процес підготовки паперу для наступних творчих робіт є досить обтяжливим. Всім любителям проводити вільний час за рукоділлям доводиться готувати клейову масу, дотримуючись при цьому певної технології і послідовністі, потім виготовляти заготовки, які вимагають особливих умов для висихання, і наостанок проводити їх ґрунтовку та лакування.

Але зараз цю працю можна помітно полегшити, оскільки необхідні заготовки для творчості можна придбати в інтернет-магазині «Аґрафка». Це спростить процес творчості, оскільки клієнти зможуть вибрати готові фігурки із пап'є маше. Це може бути мавпочка або сумка, ведмідь або саламандра, а також багато інших фігур, які викликають у них натхнення для подальшої роботи.

Вся продукція, представлена в інтернет-магазині «Аґрафка», відмінно підходить для застосування техніки декупажу, яка передбачає прояв особистих творчих здібностей і нахилів рукодільниць.

Заготовка з пап'є-маше Decopatch - Дерево велике, XLA03Заготовки із пап'є маше для декупажу істотно полегшать ручна праця і дадуть простір для польоту творчої фантазії. Кожна із них може стати справжнім витвором мистецтв, який вирізняється своєю унікальністю і неповторністю. Їх відрізняє:

  • якісне виконання;
  • різноманітність;
  • екологічна безпека.

Вибрані заготовки можна прикрасити на свій смак, причому все необхідне для творчої роботи можна придбати на нашому сайті і замовити разом з фігурами з пап'є маше.

Як замовити фігурки з пап'є маше для творчості

Якщо ви хочете придбати фігурки з пап'є маше оптом, ви можете розраховувати на спеціальні ціни і на право отримати безкоштовну доставку. Щоб зробити замовлення, слід вибрати вподобані вироби, і перемістити їх в корзину. Або замовити товари по телефону. Ми забезпечимо доставку замовлення в будь-який куточок України, в тому числі і в міста Київ, Житомир, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Суми, Одеси, Запоріжжя, Чернівці та інші. Також організуємо доставку в країни СНД і Європи.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. Decopatch (3)
Матеріал
  1. Пап'є-маше (3)
Ціна
  1. 0,00 грн - 99,99 грн (2)
  2. 700,00 грн і більше (1)
Тематика
  1. Природа (1)
  2. Рамки (2)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору