Пошук за виробником

Інші інструменти для декупажу

5 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

5 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Основний набір інструментів для декупажу

У кожного захоплення є свої особливості. Наприклад, у майстринь, що займаються декупажем, має бути в наявності основний набір інструментів, якщо вони хочуть вдосконалити свою майстерність і завжди залишатися задоволеними результатами роботи. З допомогою таких інструментів можна досягти повної ілюзії художнього розпису або майстерної інкрустації.

Для створення рівних або рельєфних текстур на декоративних предметах також потрібні відповідні інструменти. З їх допомогою можна змішувати фарби, наносити їх на поверхню об'єкта, розгладжувати, зашліфовувати і здійснювати безліч інших необхідних маніпуляцій. Всі основні інструменти доступні для придбання за доступною ціною в інтернет-магазині «Аґрафка».

Мастихін ROSA Talent CLASSICМистецтво декупажу - які інструменти потрібні для декору

Декупажний інструментарій являє собою достатньо великий набір різних пристосувань і механізмів. Сюди включаються:

 • Різного роду ножиці - манікюрні, пінцетні, швейні, і так далі. Великі та середні необхідні для розкрою, маленькі зручні в роботі з невеликими фрагментами прикрас, для точного вирізання мініатюрних деталей.
 • Різного виду кисті - стійкі до зносу, функціональні, м'які.
 • Спонжі - круглі та плоскі, для рівномірного зафарбовування поверхонь або створення плавних переходів між кольорами.
 • Валики.
 • Гребні, шпателі, мастихини.
 • Абразивні губки або наждачний папір.
 • Палітра для фарб.

Всі інструменти для декупажу використовуються в різних ситуаціях під час роботи над новими декоративними прикрасами. Кожен з них - це незамінний помічник майстрів цієї техніки, оскільки не тільки скорочує робочий час, але і робить сам процес більш комфортним і легким.

Де можна придбати дані інструменти

Купити інструменти для декупажу можна в будь-якому стаціонарному спеціалізованому відділенні супермаркета або ж, що більш зручно і вигідніше, в інтернет-магазині “Аґрафка”. Всі матеріали для декупажу, представлені у нас в магазині, відрізняються високою якістю, так як постачаються кращими виробниками світу. Ціни в “Аґрафці” доступні всім і кожному.

Доставка здійснюється нами в будь-який куточок України або за кордон кращими кур'єрськими компаніями. Щоб отримати своє замовлення в термін, потрібно лише заповнити форму на сайті та вказати свій адрес. І вже скоро ви зможете насолоджуватися роботою новими інструментами.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. ROSA (1)
 2. D.K.Art&Craft (4)
Ціна
 1. 0,00 грн - 9,99 грн (4)
 2. 50,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору