Товари по

Перегляд товарів по

  1. Виробник: Видалити цей товар Nova Sloboda
Пошук за виробником

Набори для вишивання бісером Нова Слобода

Товари, що відповідають вибору відсутні.

Набори для вишивання бісером Нова Слобода

Набір для вишивання бісером Нова Слобода Африканка з фруктами, НД2078

Любителі творчості прагнуть реалізувати свій задум в оригінальному творі, здатному викликати найбільш похвальні відгуки. Щоб отримати гарну ідею для сюжету картини, відмінним рішенням буде купити набори для вишивання бісером Нова Слобода.

Переваги наборів для вишивки бісером Nova Sloboda

Nova Sloboda виробляє набори для вишивання бісером більше десяти років, розширивши свій асортимент до 1000 видів товарів. Над його поповненням постійно працюють досвідчені і талановиті розробники, пропонуючи готові схеми і все необхідне для креативної творчості.

Кожен, кого цікавить вишивка бісером Нової слободи, зможе побачити повний каталог в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо придбати потрібні і корисні для рукоділля товари за низькою ціною.

Характеристика комплектів для вишивки бісером Нова Слобода

У набори для вишивання бісером Нова Слобода входять:

  • бісер;
  • нитки;
  • основа з атласу;
  • голки;
  • кольорові схеми;
  • докладні інструкції.

Виконати свій творчий задум можуть навіть початківці вишивальниці, оскільки в інструкціях до наборів всі дії і поради викладені в доступній формі. Кожна позиція має своє найменування, розміри і опис вмісту набору. Любитель рукоділля вибере сюжет на свій розсуд: зображення тварин і птахів, міський пейзаж або живу природу.

Набір для вишивання бісером Нова Слобода У морських глибинах, ДК3070

У комплекти входять якісні нитки і надійні міцні голки. Всі матеріали – це продукція відомих виробників, яка не залишає сумнівів в її якості. Бісер для вишивання поставляється з Японії, Чехії та Китаю. Зображення наносяться на основу з сучасною друкованої технології, що гарантує довголіття готового твору. Всі необхідні за сюжетом композиції кольору бісеру визначені за номерами, і переносити малюнок на тканинну основу вишивальниці буде легко. Матеріал в наборах прошивається без застосування зайвих зусиль, що знижує ризик вколотися голками при виконанні вишивки.

Каталог вишивки бісером Нова Слобода – це можливість полегшити вишивальниці працю зі створення ескізу картини, оскільки для його виконання необхідно мати і певні здібності, і час. Майстриня може вибрати великі картини або скромні за розмірами сюжети.

Інтернет-магазин « Аґрафка » пропонує набори для вишивки бісером Нова Слобода на правах офіційного представника. Для оптових покупців доступна спеціальна ціна, а всі замовлення ми доставимо в будь-який куточок України, включаючи Львів, Київ, Чернівці, Дніпро, Одеса, Чернігів, Суми.

Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору