Пошук за виробником

Набори для вишивання годинника

1 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

купити Набір для вишивання годинника "Котячий дім"Вишивка годинників - дивовижне рукоділля.

Стрімкий біг часу неможливо ні зупинити, ні повернути назад, його можна тільки виміряти в звичних для нас одиницях. Годинники - незамінний атрибут сучасної людини. Вони бувають різних форм і розмірів, прості і незвичайні. Одні з найбільш оригінальних годинників вважаються ті, що прикрашені вишивкою. Вони чудово виглядають, і до будь-якого інтер'єру можна підібрати один з варіантів такого годинника. Найпопулярніші моделі вишитих годинників можна замовити в інтернет - магазині «Аґрафка».

Набори для вишивання незвичайних годинників.

У багатьох наборах вишивок годинників передбачено вишивання нитками з наступним декоруванням бісером. Це означає, що це захоплення можна впевнено назвати вишивкою змішаними техніками. Отже, основні принципи та хитрості в роботі будуть ті ж. Тобто завжди слід надійно закріплювати нитки, починаючи і закінчуючи вишивку, не залишати тканину на п'яльцях, коли ви не вишиваєте. Згідно відгуками, вишивки, в яких застосовуються змішані техніки, завжди приносять різноманітність в дозвілля і ніколи не набридають.

Перевага наборів для вишивання годинників в тому, що все необхідне для роботи вже підібрано і не треба відволікатися на пошук потрібної дрібниці. Ця особливість, а також приємна ціна наборів і оригінальний вигляд готових годинників, не залишають байдужими рукодільниць.

У набір для вишивання годинників входять:

 • Тканина з нанесеним оригінальним малюнком.
 • Муліне тих кольорів, які передбачені в схемі.
 • Якісний бісер.
 • Декоративні елементи.
 • Годинниковий механізм і рамка.
 • Дерев'яні елементи.
 • Окремі голки для ниток і бісеру.
 • Схема кольорів.
 • Нитковтягувач.
 • Детальна інструкція.

Схеми вишивок оригінального годинника.

Вишивки годинників, представлені в каталозі інтернет - магазину «Аґрафка» сподобалися багатьом майстриням.

У наборі для вишивання годинників «Час кохання» рамка оформлена у вигляді легких хмар. У центрі композиції - вишивка, що зображає зустріч двох чарівних створінь - юнаки та дівчата. Уважні глядачі помітять загострені вушка у юної пари і прозорі крильця у них за спиною. Повітряні кулі у вигляді сердечок вказують на романтичний характер зустрічі. Декоративними елементами - сердечками і зірочками прикрашена рамка навколо вишивки. Годинник «Час кохання» може послужити оригінальним подарунком для закоханої пари.

Центральним елементом набору «Час мудрості» виступає вишивка, що зображає сову. Рамка оформлена у вигляді дерева і стилізована під старовину. Сова - символ мудрості, годинник з її зображенням послужать талісманом, що приносить успіх в навчанні всім студентам. Такий подарунок сподобається і викладачам.

Оформлення рамки годинників з вишивкою «Котячий будинок» стилізовано під нічне місто. У вікнах засвітилися вогні, люди готуються до сну, але у кішок активна пора доби в самому розпалі. Вони готові захищати свою територію, і демонструвати неповторність котячого співу. Подарунок у вигляді вишитого годин з котами оцінять незалежні, волелюбні люди. Адже кішка - талісман для тих, хто попри все відстоює свою думку.

В Україні купити набори вишивок хрестом годинників в комплекті з механізмом недорого можна в містах: Київ, Чернігів, Одеса, Луцьк, Дніпро, Кривий Ріг, Кропивницький Житомир, Запоріжжя, Херсон, Ужгород, Львів, Хмельницький, Чернівці, Миколаїв, Харків, Рівне, Вінниця, Полтава, Черкаси в інтернет - магазині «Аґрафка».

Настінні вишиті годинники послужать чудовою прикрасою для вашого будинку. Вони чудово будуть виглядати і на кухні, і на стіні вітальні, і в вітальні. Крім того, від такого подарунка, як прикрашені вишивкою годинник, будуть в захваті всі знайомі. Не бійтеся приємно дивувати близьких оригінальним поглядом на рукоділля. Безсумнівно, всі оцінять з кращого боку чудове дозвілля - вишивку годинників.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. Nova Sloboda (1)
Ціна
 1. 390,00 грн і більше (1)
Тематика
 1. Люди (1)
Техніка
 1. Рахунковий хрест (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору