Товари по

Перегляд товарів по

 1. Виробник: Видалити цей товар Luca-S
 2. Тематика: Видалити цей товар Тварини
Пошук за виробником

Набори для вишивання Luca S

Товари, що відповідають вибору відсутні.

Набори для вишивання Luca-S - купити чарівну вишивку

набори для вишивки лукас

Багато людей погодяться - життя набагато цікавіше, коли є можливість приділити час улюбленому виду діяльності – наприклад, захоплюючій творчості. Для багатьох жінок вишивання стало найцікавішим видом дозвілля, можливістю проявити свій талант. Багато умільців бажають купувати набори відомих виробників, від яких складно відірватися вже після кількох вишитих хрестиків.

Каталог наборів вишивки «Лука-С» (Lucas, «Лукас»)

Величезним плюсом наборів вишивок «Лука-С» є багатогранність продукції. Згідно  відгуками, майстрині в Україні вважають за краще купити такі комплекти для домашнього вишивання Luca-S:

 • Симпатична вишивка для юних цінителів рукоділля. Її дизайнери створюють з надією, що дітлахи, для яких батьки будуть вишивати цікаву історію на канві, будуть в захваті від готової роботи.
 • Набори вишивки з незрівнянними квітами: помітними здалеку маками, з романтичними гіацинтами, загадковими волошками і чудовими ірисами, пишними півоніями, ніжними ромашками і ліліями.
 • Великодні та різдвяні оригінальні композиції, наповнені духом веселих сімейних свят.
 • Вишиті нитками чарівні лісові пейзажі.
 • Набори для вишивання листівок: з ініціалами, з пустушками, чепчиками і схожими цікавими сюжетами.
 • Граціозні портрети.
 • Набори для захоплюючого вишивання подушок «Лука-С", прикрашені незрівнянними, захоплюючими орнаментами.
 • Неперевершені натюрморти.
 • Великою популярністю користуються композиції з вишитими квітучими гілочками або з гронами стиглих ягід, наприклад «Малина з метеликом», «Кошик з вишнями», «Композиція з яблуками.

Luca-S (Лукас) - вишивка хрестиком

Luca-S ( «Лукас) - вишивка хрестом, гідна захоплення

  Вишивка хрестом Lucas - приклад справжнього успіху людей, які зуміли знайти своє покликання. Історія пари, яка випускає продукцію Luca-S - хороший урок для людей, поки що не зуміли відкрити в собі нереалізовані таланти, але бажаючим добитися успіху.

Вишиті картини Luca-S виглядають витонченими та високоцінними. Зараз всі набори для вишивки хрестом «Лукас» незмінно популярні серед вишивальниць. В Україні: Львові, Одесі, Києві, Харкові, замовити набори Luca-S можна в інтернет - магазині  «Аґрафка», зробивши вибір на зручному каталозі. У тому випадку, якщо ви не знайомі з наборами офіційної молдавської фірми, ми рекомендуємо переконатися в їх художній цінності.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. Dimensions (17)
 2. Bothy Threads (77)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору