Пошук за виробником

Набори для вишивання в змішаній техніці

8 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

8 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Вишивка змішаними техніками

У кожної техніки вишивки свої переваги. Часом рукодільницям складно віддати перевагу будь - якій з них, адже багато схем прекрасно виглядають у виконанні і нитками, і бісером. Для таких випадків передбачена вишивка змішаними техніками, використовуючи такий стиль, вишивальниці створюють неймовірні за красою картини. У них вдало поєднуються і м'якість пастельних тонів муліне і контрастне мерехтіння бісеру. Різні матеріали, що використовуються у вишивці, дозволяють створювати незабутні, унікальні творіння.

Вишивка хрестом: переваги змішаної техніки

купити набір для вишивання "Райський сад"

Вишивка змішаними техніками відкриває велику свободу для прояву фантазії. У ній чудово поєднується використання бісеру, ниток, мережива, намиста, і інших відповідних матеріалів. Такі роботи привертають увагу індивідуальністю, глибиною і обсягом. Цей вид рукоділля надає можливість продемонструвати своє бачення вишивки хрестом. Працюючи в такому стилі, цікаво освоювати нові види рукоділля. Від змішаної техніки вишивки звичайним хрестом і бісером будуть в захваті майстрині, яким встигли набриднути стандартні техніки.

На думку багатьох майстринь, матеріали для роботи в захоплюючій змішаній техніці краще купити в наборах. Згідно відгуками, це набагато вигідніше, ніж купувати все необхідне окремо. Матеріали, такі як стрічки, нитки, бісер, в підібраних наборах для вишивання в оригінальній змішаній техніці ідеально підібрані за кольорами. Для зручності в роботі, в наборах передбачені символьні схеми, з якими набагато зручніше вишивати.

У самому процесі створення вишивок в змішаній техніці немає нічого надто складного. Основні прийоми роботи схожі на ті, що використовується в звичайних стилях вишивання. Наприклад, при вишивці ниткою найчастіше використовується «рахунковий хрест», при вишивці бісером - звичний «напівхрест».

До складу наборів для вишивання унікальною змішаної технікою входять:

 • Канва з фоновим малюнком. У більшості випадків це Аїда 14.
 • Муліне необхідних квітів.
 • Бісер.
 • Голки для вишивання нитками, і окремі голки для бісеру.
 • Наочна схема.
 • в деяких наборах передбачено нитковтягувач і органайзер.

Особливою оригінальністю відрізняються набори, в яких в якості основи виступає пробкова тканина, наприклад «Нічний птах» і «Папороть». Родзинкою в роботі служать декоративні елементи, що пришиваються.

Вишивка в захоплюючій змішаній техніці: де купити?

Кілька порад для вишивки хрестом в змішаній техніці допоможуть уникнути помилок. Майстрині радять не залишати вишивку на п'яльцях, щоб тканина не деформувалася. Рекомендується вишивати спочатку хрестиком, а після нього - бісером. Дуже важливо міцно закріплювати нитку, починаючи вишивку і закінчуючи її. Звичайну вишивку хрестом підправити значно простіше, з бісером слід працювати обережніше.

Інтернет - магазин «Аґрафка» представляє цілу колекцію наборів для захоплюючого вишивання в незвичайній змішаній техніці. Висока якість матеріалів, великий вибір мотивів, зручність в застосуванні, приємна ціна, сприяють популярності наборів серед вишивальниць. Замовити в Україні вишивку в оригінальній змішаній техніці можна в містах: Черкаси, Вінниця, Київ, Херсон, Ужгород, Одеса, Рівне, Луцьк, Дніпро, Житомир, Чернівці, Миколаїв, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Львів, Хмельницький, Кривий Ріг, Кропивницький , Харків, Чернівці, Миколаїв абсолютно недорого.

Вишивка змішаними техніками передає всю барвистість і багатство відтінків, задуманих художником при створенні картини. Всі елементи вишивок хрестом в змішаній техніці покликані зробити роботу неповторною. Розкрийте весь потенціал змішаної техніки вишивання з інтернет - магазином «Аґрафка».

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. Nova Sloboda (8)
Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (1)
 2. 100,00 грн - 199,99 грн (3)
 3. 200,00 грн - 299,99 грн (2)
 4. 300,00 грн і більше (2)
Тематика
 1. Квіти (1)
 2. Птахи (1)
 3. Тварини (1)
 4. Люди (1)
 5. Пейзаж (2)
Техніка
 1. Змішана техніка (8)
Основа вишивки
 1. Канва (1)
 2. Льон (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору