Пошук за виробником

Набори для вишивання в змішаній техніці

Товари, що відповідають вибору відсутні.

Вишивка змішаними техніками

У кожної техніки вишивки свої переваги. Часом рукодільницям складно віддати перевагу будь - якій з них, адже багато схем прекрасно виглядають у виконанні і нитками, і бісером. Для таких випадків передбачена вишивка змішаними техніками, використовуючи такий стиль, вишивальниці створюють неймовірні за красою картини. У них вдало поєднуються і м'якість пастельних тонів муліне і контрастне мерехтіння бісеру. Різні матеріали, що використовуються у вишивці, дозволяють створювати незабутні, унікальні творіння.

Вишивка хрестом: переваги змішаної техніки

купити набір для вишивання "Райський сад"

Вишивка змішаними техніками відкриває велику свободу для прояву фантазії. У ній чудово поєднується використання бісеру, ниток, мережива, намиста, і інших відповідних матеріалів. Такі роботи привертають увагу індивідуальністю, глибиною і обсягом. Цей вид рукоділля надає можливість продемонструвати своє бачення вишивки хрестом. Працюючи в такому стилі, цікаво освоювати нові види рукоділля. Від змішаної техніки вишивки звичайним хрестом і бісером будуть в захваті майстрині, яким встигли набриднути стандартні техніки.

На думку багатьох майстринь, матеріали для роботи в захоплюючій змішаній техніці краще купити в наборах. Згідно відгуками, це набагато вигідніше, ніж купувати все необхідне окремо. Матеріали, такі як стрічки, нитки, бісер, в підібраних наборах для вишивання в оригінальній змішаній техніці ідеально підібрані за кольорами. Для зручності в роботі, в наборах передбачені символьні схеми, з якими набагато зручніше вишивати.

У самому процесі створення вишивок в змішаній техніці немає нічого надто складного. Основні прийоми роботи схожі на ті, що використовується в звичайних стилях вишивання. Наприклад, при вишивці ниткою найчастіше використовується «рахунковий хрест», при вишивці бісером - звичний «напівхрест».

До складу наборів для вишивання унікальною змішаної технікою входять:

  • Канва з фоновим малюнком. У більшості випадків це Аїда 14.
  • Муліне необхідних квітів.
  • Бісер.
  • Голки для вишивання нитками, і окремі голки для бісеру.
  • Наочна схема.
  • в деяких наборах передбачено нитковтягувач і органайзер.

Особливою оригінальністю відрізняються набори, в яких в якості основи виступає пробкова тканина, наприклад «Нічний птах» і «Папороть». Родзинкою в роботі служать декоративні елементи, що пришиваються.

Вишивка в захоплюючій змішаній техніці: де купити?

Кілька порад для вишивки хрестом в змішаній техніці допоможуть уникнути помилок. Майстрині радять не залишати вишивку на п'яльцях, щоб тканина не деформувалася. Рекомендується вишивати спочатку хрестиком, а після нього - бісером. Дуже важливо міцно закріплювати нитку, починаючи вишивку і закінчуючи її. Звичайну вишивку хрестом підправити значно простіше, з бісером слід працювати обережніше.

Інтернет - магазин «Аґрафка» представляє цілу колекцію наборів для захоплюючого вишивання в незвичайній змішаній техніці. Висока якість матеріалів, великий вибір мотивів, зручність в застосуванні, приємна ціна, сприяють популярності наборів серед вишивальниць. Замовити в Україні вишивку в оригінальній змішаній техніці можна в містах: Черкаси, Вінниця, Київ, Херсон, Ужгород, Одеса, Рівне, Луцьк, Дніпро, Житомир, Чернівці, Миколаїв, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Львів, Хмельницький, Кривий Ріг, Кропивницький , Харків, Чернівці, Миколаїв абсолютно недорого.

Вишивка змішаними техніками передає всю барвистість і багатство відтінків, задуманих художником при створенні картини. Всі елементи вишивок хрестом в змішаній техніці покликані зробити роботу неповторною. Розкрийте весь потенціал змішаної техніки вишивання з інтернет - магазином «Аґрафка».

Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору