Товари по

Перегляд товарів по

  1. Виробник: Видалити цей товар Nova Sloboda
  2. Основа вишивки: Видалити цей товар Атлас
Пошук за виробником

Набори для вишивання «Нова Слобода»

Товари, що відповідають вибору відсутні.

Купити набір для вишивання «Нова Слобода» в інтернет-магазині «Аґрафка»

«Nova Sloboda» є одним з найбільших вітчизняних виробників креативних наборів для вишивки. Продукція, що випускається під названим брендом, буде цікава як досвідченим вишивальницям, так і тим, хто тільки починає освоювати новий вид рукоділля. Купити набір для вишивання «Нова Слобода» - відмінний спосіб втілити в життя творчий задум, знайти нове хобі або просто скоротати час за улюбленим заняттям.

Набори вишивки «Нова Слобода»

У нас набори «Nova Sloboda» представлені в різноманітних сюжетах («Коти», «Квіти», «Пейзаж»), форматах і розмірах. В основному це набори з фоновим малюнком. Наявність фонового зображення істотно спрощує та прискорює процес вишивки. Наш каталог включає:

  • набори для вишивання нитками («Зігрій мене», «Романтика»);
  • комплекти для вишивки бісером («Весняний настрій»);
  • набори для роботи в змішаній техніці («Вишневі мрії»);
  • незвичайні набори («Міські простори).

Назви наборів, зазначені вище, це приклади композицій, які актуальні в даний час. Комплекти складаються з матеріалів високої якості. Наприклад, набори для вишивання бісером "Нова Слобода» укомплектовані чеським бісером, тканиною зі схемою, описом процесу роботи, спеціальною голкою і ниткою. Зображення нанесено на міцну основу, яка легко прошивається. Схема в точності передає всі кольори і складові частини малюнка. Опис наборів відповідає даним, зазначеним на офіційному веб-сайті компанії «Нова Слобода».

Як правильно вибрати набір «Nova Sloboda»

Купуючи набір для вишивки бісером або хрестом, ви, швидше за все, очікуєте, що результат виправдає надії, а процес принесе задоволення. Щоб все сталося саме так, при виборі товару необхідно врахувати ряд факторів.

По-перше, потрібно визначити, чи зможе обрана картина гармонійно вписатися в ваш інтер'єр. По-друге, оцінити складність виконання роботи, рівень своєї майстерності та готовність завершити розпочате. При виникненні додаткових питань щодо особливостей конкретного комплекту, звертайтеся до наших консультантів.

Купити набір для вишивання «Nova Sloboda» можна прямо зараз. Ми доставляємо товар по всій Україні (Харків, Київ, Тернопіль, Хмельницький, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Запоріжжя, Дніпро, Вінниця і т.д.). Замовляючи товар на певну суму, ви можете скористатися послугою безкоштовної доставки.

Реалізовуйте творчі ідеї разом з інтернет-магазином «Аґрафка»!

Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору