Пошук за виробником

Набори для вишивки стрічками

5 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

5 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Набори для вишивки стрічками

Вишивка стрічками - це досить новий напрямок в рукоділлі в наших краях. Але вам варто тільки хоча б раз спробувати вишити невелику картину, і ви більше не зможете відірватися. Одного разу, узявшись за голку не заради того, щоб зашити одяг, а заради творчості, неможливо зупинитися. Вишивка шовковими стрічками - мистецтво, яким захоплювались навіть королі. Завдяки його пристрасті в Європі мода прикрашати свої сукні і оселі витонченою вишивкою стрічками збереглася і донині. 

Вишивка стрічками для початківців

Технологія даного виду вишивання практично не відрізняється від решти методів - все, що вам знадобиться, - це голка, основа для вишивання і стрічки замість ниток. Стрічка протягується у вушко голки і протягається через тканину. Іноді, для деяких композицій, квіти заздалегідь роблять зі стрічок, прикріплюють їх до тканинній основі, а потім пришивають до тканини. Якщо ви вже впевнений у собі фахівець, то вишивка стрічками для майстрів може включати в себе оригінальні композиції, де стрічки поєднуються з вишивкою гладдю, хрестиком або з бісерними нитками. Стрічка до 7 мм шириною вважається найоптимальнішою для вишивки. Атласна синтетика - це стандартний матеріал, який ви з легкістю зможете знайти в продажу. Якщо хочете вишивати атласними стрічками, то можна використовувати ширину до 12 мм, а шовковими - до 20 мм. Якщо ваша майстерність вам дозволяє, то можете використовувати в роботі стрічки і більшої ширини, але тут вам доведеться докласти певних зусиль для протягування стрічки крізь основу. Стрічкова пряжа або сутаж - це також поширені матеріали, які можна поєднувати в вишитій картині з стрічками.

Які потрібні голки для вишивання?

Для цього методу ви можете вибрати для себе з двох різних голок ту, з якою вам зручніше працювати. При допомозі гобеленової голки (товста основа, широке вушко і тупий носик) ви зможете вишивати стрічками на тканині. Номер голки відповідає ширині стрічкового матеріалу - найменша голка №24 може застосовуватися для шовкових стрічок шириною всього в 2 мм, а найбільшою голкою №16 ви зможете вишивати двосантиметровими стрічками навіть на натуральній шкірі.

Догляд за готовим вишитим виробом

Ваша чудова картина, яку ви вишиєте стрічками, буде радувати вас довгі роки, якщо ви будете дотримуватися елементарних правил по догляду за нею. Найголовніше правило - це ретельно і міцно закріплювати з виворітного боку кінці стрічок, тоді готовий виріб можна навіть прати в машинці автомат. Щоб стрічкові квіти не були м'ятими після прання, потрібно тканину, ще вологу після прання, дуже добре струснути і розвісити до повного висихання. Гладити виріб не можна - потім практично неможливо відновити первинний об'єм.

У нашому інтернет-магазині «Аґрафка» ви зможете купити набір для вишивки стрічками, в який входить голка, тканинна основа і різнокольорові стрічки. Для зручності нами пропонується вишивка стрічками, схеми малюнків яких вже нанесені на основу - вам залишиться тільки приступити до вишивки. Ми знаходимось у Львові, але замовити можна набори і в Росію і в Україну і по всьому світу - поштовим сервісом на ваш вибір ми зможемо відправити посилку туди, куди вам потрібно. 

Пошук за виробником
Товари по

Варіанти товарів

Ціна
  1. 100,00 грн - 199,99 грн (1)
  2. 200,00 грн - 299,99 грн (3)
  3. 300,00 грн і більше (1)
Виробник
  1. V-artstudio (5)
Тематика
  1. Квіти (4)
  2. Фрукти (1)
Техніка
  1. Стрічками (5)
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Підпишіться на нашу розсилку

Нагору