Пошук за виробником

ХОБІ-ЦЕНТР АҐРАФКА

З 1 листопада 2017 року Хобі-центр Арафка закрито і переформатовано в шоу-рум у м. Львові
____________

Вітаємо Вас у хобі-центрі Аґрафка!

Це не звичайний рукодільний магазин, це клуб творчих і неординарних людей. Тут Ви зможете реалізувати будь-який свій творчий задум.

Хобі-центр Аґрафка (м. Львів)

Вибір із понад 10 тис. найменувань рукодільних товарів - створює широке поле для творчості. Ми ретельно відстежуємо усі рукодільні тренди аби пропонувати Вам найбільш актуальні новинки за найкращими цінами. Усі товари знаходяться у відкритому доступі для клієнта, кожен може зручно оглянути будь-який товар, а також отримати фахову консультацію щодо нашого асортименту.

Хобі-центр Аґрафка (м. Львів)

Характерною відміністю нашого хобі-центру є можливість власноручно спробувати в роботі більшість продуктів! Аби не витрачати свій час та кошти намарно Ви маєте можливість протестувати рукодільні інструменти в роботі - висікати за допомогою діроколів, протиснути папір, вирізати тканину, картон, фетр чи інші матеріали за допомогою машинки Sizzix, перевірити, який триммер для паперу Вам пасуватиме краще, безкоштовно скористатися біндером чи встановлювачем люверсів тощо. 

Хобі-центр Аґрафка (м. Львів)

Також у нас проводяться регулярні освітні майстер-класи. Ми запрошуємо досвічених майстрів, надаємо усі матеріали та інструменти. Натомість Ви отримуєте готову рукодільну роботу (будь-то листівка, блокнот чи лялька Тільда), та опановуєте техніку разом із усіма секретами від майстра. Як бонус - спілкування із однодумцями  та насолода від запашної кави під час кофі-брейку. А також, щотижня у нас проходять безкоштовні вишивальні посиденьки, де збираються однодумці та фанати своєї справи і спільно у розмовах та веселих балачках діляться натхненням одні з одними, та й, власне, вишивають - для декого це справжній стимул завершити свою давно почату роботу.

Хобі-центр Аґрафка (м. Львів)

Хобі-центр Аґрафка відкритий до спілкування: ми з радістю вислухаєм будь-які Ваші пропозиції щодо покращення нашої роботи, вислухаємо зауваження і приймемо їх до уваги. Ми працюємо для Вас, тож цінуємо думку кожного.

Хобі-центр Аґрафка (м. Львів)

Пропонуємо вам короткий відео-тур нашим магазином - хобі-центр Аґрафка у м. Львів:магазин "Аґрафка - хобі центр"

м. Львів, вул. Щирецька, 36, ТВК "Південний", ТЦ "Калина" (2 поверх)

години роботи:

  • ПН - вихідний
  • ВТ-НД 10.00-19.00
Пошук за виробником
Новини

Спиці Clover зі знижкою 30%

Маємо для Вас гарячу пропозицію на японські спиці Clover - чим більше купуєш, тим більше заощаджуєш! ...читати далі

Оригінальне муліне Анкор по 6 грн!

Купуючи 20 і більше мотків будь-яких кольорів муліне Анкор, ви заощаджуєте 25% від вартості ниточок. А при купівлі 50 і більше моточків Анкор, знижка становить 50%. Ціна за 1 моток 6грн! Дешевше не буває! ...читати далі

Знайдіть нас у мережі

Нагору