Пошук за виробником

Допоміжні спиці

4 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

4 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Допоміжні спиці - інструмент для в'язання дивовижних візерунків

В'язання для багатьох умільців з практичного ремесла перетворилося на витончене мистецтво. Жінки за допомогою цього захоплюючого рукоділля виготовляють практичний і зручний одяг, справжньою прикрасою для якої є візерунки. Щоб прикрасити в'язаний одя горигінальними візерунками, потрібні спеціальні інструменти - допоміжні спиці.

Допоміжні спиці для різних способів в'язання

Спиці для кіс Clover

Ажурні візерунки на в'язаних речах засновані на простому принципі: за збільшенням петель йде їх зменшення, і навпаки. Розташування петель в певній послідовності на в'язаному полотні створює мереживний візерунок. Вироби, прикрашені таким чином, виглядають як витвори мистецтва.

У кожної майстрині свої улюблені способи створення візерунків на виробі за допомогою допоміжних спиць для в'язання. У багатьох умільців улюбленими є такі візерунки:

  • "Коси" і "джгути".
  • "Ромби" і "стільники".
  • "Шишечки".
  • "Аранскі візерунки".
  • "Повітряні мережива".

Для їх створення, жінкам необхідно купити допоміжні спиці для в'язання "кіс" та інших візерунків. Ці інструменти виготовляють із різних матеріалів і трохи відрізняються за формою. Але у будь-якому випадку допоміжні спиці для в'язання "кіс" - це зігнуті спиці, в середній частині яких передбачений прогин. На нім будуть розташовуватись петлі, які зняті для переміщення або перехоплення.

Зручні спиці для "кіс" - де купити?

У інтернет - магазині "Аґрафка" допоміжні спиці для в'язання можна придбати за доступною ціною від фірм - виробників "Hiya Hiya" і "Clover". Такі спиці загострені з обох боків, що дуже зручно у роботі. Прогин в спицях виконаний у формі трапеції. Їх можна розташувати з будь-якого боку речі, з якою працює майстриня, вони не заважатимуть, а петлі з виїмки ніколи не зісковзнуть. В той же час, вони дуже якісно відшліфовані і легко переміщаються під час роботи. У упаковці розташовуються три допоміжні спиці для в'язання різних розмірів.

Для того щоб зручніше їх розрізняти, вибираючи інструмент потрібного розміру, допоміжні спиці виготовляють з різних кольорів.

Для в'язання складних візерунків, краще купити допоміжні спиці, які за формою нагадують букву U, з двома кінцями різної довжини. За відгуками, такі спиці можна використовувати для в'язання складних візерунків, наприклад, з обвиванням петель. Якщо зняти на допоміжну спицю «Clover» такої форми петлі, їх буде зручно обвивати, адже обидва кінці таких спиць спрямовані в одну сторону.

Замовити і купити спиці для «кіс» в Україні: Житомирі, Запоріжжі, Миколаєві, Львові, Луцьку, Харкові, Рівному, Чернігові, Херсоні, Черкасах, Києві, Дніпрі, Вінниці, Кривому Розі, Кропивницькому, Полтаві, Хмельницькому, Одесі, Чернівцях, Ужгороді, можна недорого в інтернет магазині «Аґрафка».

На в'язаному виробі з якісної пряжі рельєфні візерунки, що заповнюють поверхню, петлями які перехрещуються, збільшують товщину трикотажного полотна. Ця якість незамінна при створенні теплих речей, що зігрівають в зимові морози. Повітряні ажурні візерунки, створені за допомогою допоміжних спиць для в'язання"кіс" використовуються для прикраси літніх моделей одягу. Використовуючи допоміжні спиці з магазину "Аґрафка", ви поповните свій гардероб речами, які прикрашені вишуканими візерунками для будь-якої пори року.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. Clover (1)
  2. HiyaHiya (1)
Матеріал
  1. Пластик (2)
Ціна
  1. 0,00 грн - 99,99 грн (1)
  2. 100,00 грн і більше (3)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору