Товари по

Перегляд товарів по

 1. Довжина спиці: Видалити цей товар 90см
 2. Розмір спиці: 10мм Видалити цей товар 7мм Видалити цей товар 4мм Видалити цей товар
Пошук за виробником

Спиці кругові

1 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Кругові спиці для в'язання.

Спиці ChiaoGoo кругові бамбуковіДля створення стильних і зручних в'язаних речей для дітей і дорослих, наприклад теплих шапок, колоритних рукавиць, м’яких шкарпеток, майстриням необхідні кругові спиці для в'язання. Створені з їх допомогою зразки одягу внесуть різноманітність у гардероб, допоможуть підкреслити індивідуальність, підійдуть для використання цілий рік. Виготовлення речей за допомогою кругових спиць для в'язання займає небагато часу, зате результат роботи захоплює всіх жінок. Купити спиці для в'язання кругові бамбукові або металеві можна в інтернет магазині «Аґрафка».

Спиці металеві та бамбукові кругові.

При використанні бамбукових або металевих спиць для в'язання, купити які можна в інтернет магазині «Аґрафка», не варто переживати за стан еластичної частини інструментів. Всі спиці дуже надійно з'єднані з міцним тросом і витримують робочі навантаження.

Крім того, якщо в'язати круговими спицями елементи одягу великих розмірів, то заготовка одягу зручно розташовується на колінах, завдяки чому її вага практично не відчувається і кисті рук при роботі набагато менше втомлюються.

Рукодільницям дуже подобається компактність спиць металевих або бамбукових кругових, завдяки чому їх стало набагато зручніше упаковувати з собою в подорож.

В'язання круговими спицями має багато переваг, якщо порівнювати з в'язанням в інший спосіб - поворотними рядами.

 • Такі вироби майстрині в'яжуть без швів, що дуже важливо, якщо одяг призначений для малюків.
 • Такий спосіб дуже зручний для рукодільниць - початківців, якщо вони ще не встигли повністю оволодіти мистецтвом акуратного зшивання деталей.
 • Крім того, в'язання по колу дає можливість не робити виворітні петлі при в'язанні лицьової гладі. Наприклад, схеми для популярних японських візерунків завжди складаються так, як вони виглядатимуть з лицьового боку, тому в'язати по ним набагато зручніше саме круговими спицями для в'язання.

Де купити бамбукові спиці для в'язання?

Довгі кругові спиці Кловер з'єднані між собою гнучкою трубкою, вони якісно відшліфовані, і петлі під час в'язання вільно переміщаються по всій довжині спиць.

Спиці ChiaoGoo з бамбука зв'язані одна з одною гнучким кабелем. Їх особливістю є можливість прокручування спиць щодо кабелю, якщо їх розмір становить більше 3 мм. Вони дуже міцні і при цьому досить легкі. Міцність цих спиць забезпечується дуже високою якістю бамбука, ці вироби не скривлюються навіть після дуже тривалого користування. Купити кругові спиці ChiaoGoo можна в інтернет магазині «Аґрафка».

Кругові спиці ChiaoGoo з нержавіючої сталі з'єднуються міцним гнучким кабелем з металевих волокон, які покриті нейлоном. Спиці випускаються всередині порожніми для легкості, щоб ваші руки не втомлювалися під час в'язання. Місця, де з'єднуються спиці і кабель дуже гладкі, щоб пряжа легко ковзала в процесі в'язання.

Спиці з бамбука Hiya Hiya кругові з'єднуються гнучкою порожньою всередині трубкою. Згідно відгукам, дуже популярні короткі кругові спиці Hiya Hiya для шапок. Варто звернути увагу: довжина кругових спиць вказується, враховуючи довжину кабелю і самих спиць.

Замовити і купити кругові бамбукові спиці для в'язання за доступною ціною в Україні: Житомирі, Києві, Миколаєві, Одесі, Кривому Розі, Луцьку, Дніпрі, Кропивницькому, Полтаві, Харкові, Рівному, Чернігові, Хмельницькому, Чернівцях, Вінниці, Черкасах, Львові , Ужгороді, Запоріжжі, Херсоні, можна в інтернет магазині «Аґрафка». Речі, створені за допомогою недорогих кругових спиць для в'язання, стануть справжньою окрасою вашого гардеробу.

Товари по

Варіанти товарів

Довжина спиці
 1. 100см (6)
 2. 80см (6)
 3. 60см (9)
 4. 40см (10)
 5. 30см (2)
 6. 23см (4)
 7. 120см (2)
 8. 90см (1)
 9. 73см (1)
Виробник
 1. Clover (1)
Матеріал
 1. Бамбук (1)
Ціна
 1. 260,00 грн і більше (1)
Розмір спиці
 1. 4мм (1)
 2. 3,25мм (1)
 3. 2мм (1)
Тип спиць
 1. Кругові (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору