Пошук за виробником

Спиці панчішні

41 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

41 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Панчішні спиці - зручний інструмент для в'язання

Ручне в'язання - улюблене захоплення серед багатьох рукодільниць. Його давно не можна зараховувати до виключно практичних видів рукоділля, в'язання можна вважати справжнім мистецтвом. Приступаючи до цього рукоділля, можна сміливо відпускати в політ фантазію при виборі вигадливих візерунків, малюнків, або матеріалів. Як інструмент багато майстринь вважають за краще використовувати панчішні спиці для в'язання задуманих виробів.

Спиці панчішні: металеві, бамбукові та інші

Спиці панчішні бамбукові двосторонні 13см 5мм

Спиці панчішні двосторонні гострі можуть бути з різних матеріалів. В'язальниці вибирають, яким саме спицям віддати перевагу: бамбуковим, сталевим, алюмінієвим, спицям із тефлоновим покриттям, або пластмасовим.

 • Панчішні металеві спиці hiya hiya важче, але при цьому вони не гнуться, їх неможливо ненавмисно зламати, і згідно відгукам, по ним чудово ковзає ниточка, звичайно, якщо номер спиць буде відповідати обраній пряжі.
 • На відміну від них, спиці з покриттям з тефлону досить таки легкі, нитка по ним також ковзає добре, але у багатьох рукодільниць вони часто викликають алергію.
 • Пластикові, як і бамбукові панчішні спиці clover дуже легкі, їх вага не відчувається, крім того, їх люблять багато в'язальниц. Але з ними слід працювати обережніше, щоб не зламати, і по ним менше ковзають петельки. Ця особливість перетворюється в перевагу при в'язанні з мохеру, при якому петельки норовлять втекти.
 • Алюмінієві спиці бувають і без покриття, у них скромніша ціна, але вони менше за інших користуються популярністю, адже вони часто гнуться, нитки по ним погано ковзають, а крім того вони часто бруднять руки або пряжу.

Панчішні спиці clover або hiya hiya мають два робочих помірно загострених кінця і продаються в наборах від чотирьох до п'яти спиць завдовжки від 13 см і до 25 см. Основна відмінність від спиць кругових - вони використовуються в основному для виробів у вигляді циліндра. Вважається, що перше кругове в'язання виконувалося на панчішних спицях. Коли винайшли кругові спиці, панчішні стали використовувати трохи рідше, але бамбукові і металеві hiya hiya і clover спиці залишаються улюбленими у багатьох майстринь. Ними в основному в'яжуть такі вироби, як рукавички, рукавиці, шкарпетки.

Спиці панчішні, вироблені з бамбука

Панчішні бамбукові спиці для в'язання виробляються помірної довжини, їх виготовляють загостреними з обидвох сторін, на них наконечники не передбачені. Бувають випадки у початківців в'язальниць, коли спиця іноді випадково вислизає з в'язання. Така проблема не буде відволікати вас від роботи, якщо ви зважилися купити набір панчішних спиць для в'язання в «Аґрафка». Згідно відгукам, бамбукові панчішні або металеві спиці, які мають спеціальне покриттям, що надаються нашим магазином, не надто ковзають в робочій пряжі і ніколи не випадуть з рук під час роботи.

Умільці рекомендують стежити за рівним, одноманітним натягом ниток в місці переходу з однієї панчішної спиці для в'язання на наступну. Якщо петлі все ж зісковзують з бамбукової спиці, можна вибрати більш довгі, або ж перейти на кругові hiya hiya спиці з бамбука.

Де купити набір якісних панчішних спиць?

В’язанні власноруч речі приємно носити, вони створюють атмосферу комфорту і затишку. Їх легко прати, вони невибагливі і зручні, створюються простими інструментами. Недорого в Україні: Чернівцях, Миколаєві, Києві, Херсоні, Полтаві, Харкові, Рівному, Ужгороді, Одесі, Черкасах, Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Кропивницького, Львові, Хмельницькому, Луцьку, Чернігові, Кривому Розі, набори панчішних спиць завдовжки від 13 см, 15 см, до 20 см, можна замовити і купити для в'язання в інтернет - магазині «Аґрафка». З їх допомогою ви в повну силу зможете продемонструвати свій талант в в'язанні практичних і красивих речей.

Товари по

Варіанти товарів

Довжина спиці
 1. 20см (4)
 2. 13см (11)
 3. 15см (20)
 4. 18см (5)
 5. 16см (1)
Виробник
 1. Clover (12)
 2. HiyaHiya (13)
 3. ChiaoGoo (16)
Матеріал
 1. Метал (20)
 2. Бамбук (21)
Ціна
 1. 100,00 грн - 199,99 грн (6)
 2. 200,00 грн - 299,99 грн (27)
 3. 300,00 грн - 399,99 грн (5)
 4. 400,00 грн і більше (3)
Розмір спиці
 1. 10мм (1)
 2. 6мм (2)
 3. 5мм (5)
 4. 4мм (20)
 5. 3,5мм (2)
 6. 3,25мм (2)
 7. 3мм (3)
 8. 2,75мм (1)
 9. 2мм (5)
Тип спиць
 1. Панчішні (41)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору