Товари по

Перегляд товарів по

 1. Довжина спиці: Видалити цей товар 18см
 2. Виробник: Видалити цей товар Clover
Пошук за виробником

Спиці панчішні

5 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

5 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Панчішні спиці - зручний інструмент для в'язання

Ручне в'язання - улюблене захоплення серед багатьох рукодільниць. Його давно не можна зараховувати до виключно практичних видів рукоділля, в'язання можна вважати справжнім мистецтвом. Приступаючи до цього рукоділля, можна сміливо відпускати в політ фантазію при виборі вигадливих візерунків, малюнків, або матеріалів. Як інструмент багато майстринь вважають за краще використовувати панчішні спиці для в'язання задуманих виробів.

Спиці панчішні: металеві, бамбукові та інші

Спиці панчішні бамбукові двосторонні 13см 5мм

Спиці панчішні двосторонні гострі можуть бути з різних матеріалів. В'язальниці вибирають, яким саме спицям віддати перевагу: бамбуковим, сталевим, алюмінієвим, спицям із тефлоновим покриттям, або пластмасовим.

 • Панчішні металеві спиці hiya hiya важче, але при цьому вони не гнуться, їх неможливо ненавмисно зламати, і згідно відгукам, по ним чудово ковзає ниточка, звичайно, якщо номер спиць буде відповідати обраній пряжі.
 • На відміну від них, спиці з покриттям з тефлону досить таки легкі, нитка по ним також ковзає добре, але у багатьох рукодільниць вони часто викликають алергію.
 • Пластикові, як і бамбукові панчішні спиці clover дуже легкі, їх вага не відчувається, крім того, їх люблять багато в'язальниц. Але з ними слід працювати обережніше, щоб не зламати, і по ним менше ковзають петельки. Ця особливість перетворюється в перевагу при в'язанні з мохеру, при якому петельки норовлять втекти.
 • Алюмінієві спиці бувають і без покриття, у них скромніша ціна, але вони менше за інших користуються популярністю, адже вони часто гнуться, нитки по ним погано ковзають, а крім того вони часто бруднять руки або пряжу.

Панчішні спиці clover або hiya hiya мають два робочих помірно загострених кінця і продаються в наборах від чотирьох до п'яти спиць завдовжки від 13 см і до 25 см. Основна відмінність від спиць кругових - вони використовуються в основному для виробів у вигляді циліндра. Вважається, що перше кругове в'язання виконувалося на панчішних спицях. Коли винайшли кругові спиці, панчішні стали використовувати трохи рідше, але бамбукові і металеві hiya hiya і clover спиці залишаються улюбленими у багатьох майстринь. Ними в основному в'яжуть такі вироби, як рукавички, рукавиці, шкарпетки.

Спиці панчішні, вироблені з бамбука

Панчішні бамбукові спиці для в'язання виробляються помірної довжини, їх виготовляють загостреними з обидвох сторін, на них наконечники не передбачені. Бувають випадки у початківців в'язальниць, коли спиця іноді випадково вислизає з в'язання. Така проблема не буде відволікати вас від роботи, якщо ви зважилися купити набір панчішних спиць для в'язання в «Аґрафка». Згідно відгукам, бамбукові панчішні або металеві спиці, які мають спеціальне покриттям, що надаються нашим магазином, не надто ковзають в робочій пряжі і ніколи не випадуть з рук під час роботи.

Умільці рекомендують стежити за рівним, одноманітним натягом ниток в місці переходу з однієї панчішної спиці для в'язання на наступну. Якщо петлі все ж зісковзують з бамбукової спиці, можна вибрати більш довгі, або ж перейти на кругові hiya hiya спиці з бамбука.

Де купити набір якісних панчішних спиць?

В’язанні власноруч речі приємно носити, вони створюють атмосферу комфорту і затишку. Їх легко прати, вони невибагливі і зручні, створюються простими інструментами. Недорого в Україні: Чернівцях, Миколаєві, Києві, Херсоні, Полтаві, Харкові, Рівному, Ужгороді, Одесі, Черкасах, Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Кропивницького, Львові, Хмельницькому, Луцьку, Чернігові, Кривому Розі, набори панчішних спиць завдовжки від 13 см, 15 см, до 20 см, можна замовити і купити для в'язання в інтернет - магазині «Аґрафка». З їх допомогою ви в повну силу зможете продемонструвати свій талант в в'язанні практичних і красивих речей.

Товари по

Варіанти товарів

Довжина спиці
 1. 13см (6)
 2. 18см (5)
Виробник
 1. Clover (5)
Матеріал
 1. Бамбук (5)
Ціна
 1. 200,00 грн - 299,99 грн (4)
 2. 400,00 грн і більше (1)
Розмір спиці
 1. 10мм (1)
 2. 6мм (1)
 3. 5мм (1)
 4. 4мм (1)
 5. 3,25мм (1)
Тип спиць
 1. Панчішні (5)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору