Пошук за виробником

Пряжа Drops Alpaca Uni Colour

16 шт.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

16 шт.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

«Дропс» альпака пряжа: купити найкраще для в'язання

Пряжа Drops Alpaca Uni Colour 9022 Coral

В’язання як вид рукоділля набуває сьогодні особливої популярності. Погодьтеся, набагато приємніше носити авторські речі, створені власними руками. У холодну пору року так і хочеться одягнути теплий в’язаний светрик чи туніку. Важливим елементом довершеної в’язаної речі є нитки для в’язання. Достойний вибір якісних ниток для в’язання забезпечить пряжа з альпаки «Дропс», купити яку Ви зможете у нашому Інтернет-магазині.

Пряжа Drops alpaca uni color зарекомендувала себе як надзвичайно якісна основа для створення унікальних в’язаних речей. Склад цієї пряжі – 100% alpaca, що свідчить про надзвичайно високий рівень ниток для рукоділля, зокрема, для в’язання.

Пряжа drops alpaca uni color: виняткова шерсть

Якщо Ви обрали пряжу Drops alpaca uni color, то, будьте певні, що вона Вас не розчарує. Речі, зв’язані на основі цих ниток, відзначаються:

  • максимальним рівнем натуральності (alpaca 100% пряжа);
  • екологічністю та безпекою для здоров’я;
  • довговічністю, навіть при частому носінні;
  • можливістю ручного прання при температурі до 30 ° С.

Великий вибір пряжі із альпаки «Дропс» Ви можете знайти в Інтернет-магазині «Аграфка». У нашому віртуальному каталозі можна підібрати актуальні кольори та відтінки, які стануть окрасою Вашої в’язаної речі.

Пряжа Drops Alpaca Uni Colour 3620 Red

Пряжа «Дропс» альпака uni color – Ваш чудовий вибір

Провідний європейський виробник ниток для в’язання «Drops» локалізується у Норвегії, забезпечуючи своїм товарам найвищі показники якості. Такі характеристики пряжі як, наприклад, 100% alpaca, викликають беззаперечну довіру. Звичайно, справжні шерстяні речі носити набагато приємніше, аніж їхні синтетичні замінники.

Не випадково шанувальниками натуральних ниток для в’язання від надійного виробника світового рівня стали мешканці зі всіх куточків України (Чернівці, Чернігів, Київ, Тернопіль, Львів, Черкаси, Одеса, Кривій Ріг, Запоріжжя, Рівне та ін.). Тож приєднуйтеся до них! Обрати та замовити прядильні нитки Ви можете на нашому тематичному сайті.

Пряжа drops 100% alpaca – основа Ваших в’язаних виробів

Натуральні нитки для в’язання (alpaca 100% пряжа) пропонує Вам Інтернет-магазин «Аграфка». Ціна пряжі Drops alpaca uni color Вас надзвичайно приємно здивує, бо відзначається демократичністю та лояльністю. Тож у нас Ви зможете купити пряжу «Дропс» із альпаки на найкращих взаємовигідних умовах.

Нехай пряжа (100% alpaca), придбана у нашому Інтернет-магазині, стане основою для створення Ваших найулюбленіших в’язаних речей!

Пропонуємо подивитись також каталог пряжі Drops Air https://www.agrafka.com.ua/knitting-yarns/yarn-drops-air.html

Товари по

Варіанти товарів

Ціна
  1. 110,00 грн і більше (16)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору