Пошук за виробником

Кракелюр двокомпонентний Margo Random, 20мл Zoom

Попередній Наступний

Кракелюр двокомпонентний Margo Random, 20мл

Залишіть відгук про цей товар першими

Артикул:67000947

Вага:0.08кг

Виробник: Margo

Знятий з виробництва
Двокомпонентний кракелюрний лак Random на водній основі. Ємність: 20мл. Використовується в техніці зістарення для створення прозорих хаотичних тріщин на твердих поверхнях з дерева, шпону, мдф, картону, а також скла. Компонент лаку 1/2 застосовується в парі з компонентом лаку 2/2 цієї ж серії. Після висихання лак стає прозорим та глянцевим.
Це особливий кракелюр серед кракелюрів ТМ Margo, напрямки тріщин в готовій роботі будуть залежати від того, в яку сторону буде наноситись 2-й компонент кракелюру. За допомогою цього набору лаків можна створювати тріщини по напрямку: кругові, хвилясті, квадратні та ін. Розмір тріщин крупний, їх товщина залежатиме від нанесених шарів кракелюрних лаків.
Після висихання кракелюр стає водонепроникним, тому не потребує додаткового покриття лаком.
При використанні двокомпонентного лаку, перший компонент повинен висохнути повністю, тільки після цього наноситься другий компонент лаку. Зазвичай процес висихання триває орієнтовно пів години, але при холодній погоді чи вологому повітрі цей час може бути довшим. Другий компонент лаку можна наносити навіть і на другий день.

Спосіб використання: нанесіть на задекоровану поверхню компонент 1/2 та залиште до повного висихання (30хв-2год, в залежності від товщини нанесеного шару лаку). Після чого нанесіть компонент 2/2, який при висиханні утворить тріщини (перші тріщини з’являтимуться через 5хв). Тріщини затріть пігментом, патиною, пастою для пристарювання або олійними фарбами.
Для нанесення лаків використовуйте синтетичні м’які пласкі пензлі, наприклад Red stripe KOLOS, Carrot KOLOS або ж подовжену синтетику Flamingo KOLOS.

Напишіть власний відгук

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору