Пошук за виробником

Програма лояльності

Ми раді, що Ви відвідали наш інтернет-магазин товарів для хобі та рукоділля «Аґрафка» та щиро сподіваємося, що вам сподобався наш сервіс!

Безперечно, ми націлені працювати з кожним клієнтом на постійній основі, а тому запроваджуємо нову Програму лояльності від Аґрафки, яка поширюється на усіх наших клієнтів.

Система накопичувальних знижок

Для усіх зареєстрованих клієнтів «Аґрафка» діє система накопичувальних знижок. Кожен Покупець, купуючи на свою картку постійного клієнта (чи під уніфікованим номером в інтернет-магазині) накопичує усі суми здійснених покупок на баланс Покупця та збільшує свою знижку* при наступних замовленнях. Знижка залежить від суми накопиченого балансу та присвоюється наступним чином:

Разове замовлення на 600 грн – покупець отримує знижку у розмірі 3% вже на діюче замовлення. 

УВАГА!!! Стати учасником програми лояльності можуть лише ЗАРЕЄСТРОВАНІ користувачі

При накопиченні суми замовлень:

  • від   601 грн до 2 000 грн – Ваша знижка становитиме 3%
  • від   2 001 грн до 6 000 грн – Ваша знижка становитиме 5%
  • від   6 001 грн до 14 000 грн – Ваша знижка становитиме 7%
  • від 14 001 грн до 30 000 грн – Ваша знижка становитиме 10%
  • від 30 000 грн і більше – Ваша знижка становитиме 15%

* - знижки не розповсюджуються на акційні товари та товари зі зниженою ціною, проте сума таких товарів потрапляє в накопичувальний баланс Покупця.

При сумі замовлення 750 грн і більше зі знижкою - покупець отримує безкоштовну доставку в межах України! (змінено з 01.11.2018)

Увага! З 1 лютого 2016 р. усі покупці переведені на нові рівні знижок згідно їхніх покупок, які здійснювалися протягом усього періоду здійснення покупок (зменшення знижки в зворотньому напрямку не відбувається). Нагадуємо усім, особливо покупцям хобі-центру Аґрафка, що завжди при покупці необхідно показувати свою картку постійного покупця, інакше сума покупки не накопичуватиметься на Ваш баланс.

Спеціальна святкова знижка до Дня народження + 10% знижки!

У Вас день народження? Аґрафка дарує додаткових 10% знижки**, до Вашої постійної знижки! Знижка є разовою та діє на одну покупку в інтернет-магазині чи хобі-центрі Аґрафка протягом 15 днів (7 днів до дня народження, в день народження  та 7 днів після дати народження).

**Знижка надається при пред’явленні документу, що засвідчує дату народження Покупця. В інтернет-магазині Аґрафка при реєстрації вказується дата народження, яку самостійно змінити вже не можна. Інколи для підтвердження дати народження, менеджер магазину може попросити надіслати копію документа із зазначенням дати народження Покупця, просимо віднестись до цієї вимоги з розумінням!

Пошук за виробником
Новини

Обирай Укрпошту!

до 31 січня 2019р. на усі замовлення понад 500грн діє безкоштовна доставка по території України при виборі служби доставки Укрпошта ...читати далі

Нам 7 років - вам 7% знижки!

Ми оголошуємо невеличку святкову акцію на 7 днів! Даруємо 7% додаткової знижки до особистої знижки кожному нашому клієнту + фірмова ручка в подарунок ...читати далі

Знайдіть нас у мережі

Нагору