Пошук за виробником

Основні інструменти для скрапбукінгу

82 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

82 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Інструменти для скрапбукінгу

Скрапбукінг - хобі для тих, хто не любить сидіти склавши руки. Скільки ж цікавого і красивого можна зробити своїми руками, особливо, коли в арсеналі є спеціальний інструмент. Заняття скрапом припускає наявність і використання найрізноманітнішого інструментарію. Адже в поняття «скрапбукінг» сучасні рукодільники вкладають широкий сенс. Це і виготовлення подарункових упаковок, листівок, коробок, і створення сімейної книги, куди обов'язково входить процес брошурування і переплетення.

Допоміжні інструменти для скрапбукінгу

Дошка для створення квітів WRMKДавайте розглянемо докладніше, якими інструментами може користуватися скрап-рукодільниця, щоб підсумок роботи вийшов ідеально естетичним.

Дошка для скрапбукінгу: незамінне пристосування при виготовленні подарункових коробочок, бонбоньєрок і сувенірних щільних упаковок різного виду і форм. Така дошка допоможе скрап - рукодільниці зробити ідеально рівні кути, згини, і в результаті створити ідеальну форму конверта або коробочки.

Встановлювачі люверсів: процес встановлення люверсів спрощується і прискорюється в кілька разів. Скрап-майстрині не доведеться виміряти і ставити вручну отвори для люверсів, а потім намагатися руками закріплювати кожен люверс окремо, тепер, для цього завжди під рукою професійний інструмент.

Гофрувальник паперу: пристосування для надання паперу хвилястості.  Являє собою два валика з тримачем і хвилястою поверхнею, крізь які проходить папір.

Фен для ембосингу: пристосування, яке необхідно для по наданню опуклості або об'ємності малюнку на папері. Такий фен не замінити електропраскою або звичайним феном для волосся, оскільки цей спеціальний прилад має здатність плавити пудру для ембосингу, але не роздувати її по всій поверхні картону, і не обпалювати оброблювану поверхню.

Пінцет: простий, але обов'язковий інструмент, який стане продовженням рук майстрині. За допомогою пінцета можна легко захоплювати і безпомилково приклеювати найдрібніші деталі.

Біндери: або, скажемо по-іншому - апарат для брошурування. Щоб надати естетичний вигляд пачці листів з пам'ятними наклейками і вирізками, без брошурувальної машини не обійтися. За допомогою біндеру сімейний альбом можна переплести металевою або пластиковою пружиною. Універсальність такого пристрою полягає в тому, що крім переплетення біндер здійснює і перфорацію, після чого, в готові отвори можна вставляти люверси або інші прикраси.

Висувні шкребки, механічне шило, інструменти для згинання картону та паперу, установники брадсів, бордюрні системи, і навіть спеціальні інструменти для фігурної обробки країв сторінок альбому або листівки - все це можна придбати, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині Аґрафка. Доставка здійснюється по Львову, в будь-яке місто України, Росії, по всьому світу. Перегляньте наш інтернет-каталог, в якому виставлені тільки якісні інструменти для вашого хобі.

Товари по

Варіанти товарів

Категорія
Колір
 1. Срібний (2)
Діаметр
 1. 2,5 см (1)
 2. 1,9 см (2)
 3. 1,6 см (2)
Довжина
 1. 30 см (5)
Виробник
 1. Sizzix (5)
 2. Tonic studios (5)
 3. We R Memory Keepers (44)
 4. Ranger Industries (3)
 5. Zutter (1)
 6. Stix2 (4)
 7. Heidi Swapp (19)
Матеріал
 1. Метал (5)
Ціна
 1. 0,00 грн - 999,99 грн (72)
 2. 1 000,00 грн - 1 999,99 грн (6)
 3. 2 000,00 грн - 2 999,99 грн (2)
 4. 3 000,00 грн - 3 999,99 грн (1)
 5. 4 000,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору