Пошук за виробником

Інструменти для брошурування. Біндери та пружини

26 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

26 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Інструменти для брошурування. Біндери і пружини.

Естетичне та власноручне оформлення альбом для фотографій - це заняття відноситься до розряду скрапбукінгу. Справа це дуже цікава, але не завжди проста. Для полегшення роботи рукодільниці, і для якісного, приголомшуючого результату не обійтися без інструментів для брошурування альбому, якими є біндери і пружини. Ці інструменти і пристосування допомагають надати результату роботи більше презентабельний і естетичний вигляд.

Що таке біндери?

Біндери - це пристосування, за допомогою яких можна самостійно здійснювати палітурку паперів, документів. Цей процес відбувається за допомогою пластикових або металевих пружин. За допомогою біндера можна зробити термоперепліт, тобто, клейовим способом, що більш підходить для професійного скріплення сторінок при палітурці брошур або посібників.

Як правильно вибирати біндери?

Правильний вибір біндера залежить від обсягу робіт, яким ви збираєтеся навантажити цей інструмент.

Біндери з пластиковим корпусом, легкі на вагу, в основному призначені для малого обсягу робіт або рідкісного використання. Біндери з металевим корпусом - більш міцні, зносостійкі, виконують набагато більше роботи, є універсальними в плані робочих матеріалів.

Брошюровщик We R Memory Keepers - The Cinch Bindery Tool - Version 2: цей різновид біндера відноситься до універсальних брошурувальників. Цей біндер здатний як пробивати, так і скріплювати папір, картон, чіпборд, фанеру, акрил, та інші матеріали. Даний вид біндера призначений для зшивання календарів, журналів, блокнотів, альбомів, та іншої продукції скрапбукінгу, яка потребує палітурку.

Корпус даного брошурувальника металевий. З його допомогою можна одночасно зробити до дванадцяти отворів, причому одночасно в двадцяти аркушах офісного паперу.

Універсальність даного інструменту полягає в тому, що в зроблені ним отвори легко можна вставляти і закріплювати люверси.

Брошюровщик We R Memory Keepers  - The Cinch Bindery Tool - Square Hole Cinch: так само універсальний біндер, який робить отвори у вигляді квадратиків. З його допомогою можна скріплювати всі види матеріалів, в тому числі і фанеру. Цей вид інструменту здатний пробивати матеріал товщиною до чотирьох міліметрів.

Пружини для брошурування.

Видів пружин існує незліченна кількість. Все відрізняються один від одного матеріалом, з якого виготовлені (метал або пластик), кольором, діаметром. За допомогою біндера ви можете використовувати будь-який вид пружин, для зшивання свого альбому або брошури.

Наш інтернет - магазин Аґрафка пропонує вам найширший асортимент пружин і біндерів від провідного виробника Брошюровщик We R Memory Keepers- The Cinch Bindery Tool - Square Hole Cinch. Пам'ятайте, тільки якісні інструменти зможуть принести справжнє задоволення від роботи з скрапбукінгу, і зробити результат вашої роботи чудовим. Ми надішлемо ваше замовлення в будь-яке місто України, Росії, або якої іншої країни. Наші клієнти живуть по всьому світу, в тому числі й у Львові. Ознайомтеся з нашим каталогом і робіть свій вибір.

Товари по

Варіанти товарів

Колір
 1. Червоний (1)
 2. Срібний (2)
 3. Золотий (1)
Діаметр
 1. 3,2 см (1)
 2. 2,5 см (2)
 3. 1,9 см (2)
 4. 1,6 см (2)
Довжина
 1. 30 см (7)
Виробник
 1. We R Memory Keepers (15)
 2. Zutter (2)
Матеріал
 1. Метал (7)
Ціна
 1. 0,00 грн - 999,99 грн (14)
 2. 2 000,00 грн - 2 999,99 грн (1)
 3. 4 000,00 грн і більше (2)
Пошук за виробником
Підпишіться на нашу розсилку
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору