Пошук за виробником

Фени для ембосингу (гаряче тиснення)

1 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Фени для ембосингу (гаряче тиснення)

Скрапбукінг - хобі, яке все більше захоплює творчих людей. Це напрям, в якому втілюються самі незвичайні ідеї, мрії, а спектр використовуваних матеріалів настільки широкий, що неможливо визначити межі для можливостей створення шедевру.

Однією зі складових скрапбукінгу є ембосинг, або процес створення рельєфних ліній, форм, ефектів за допомогою методу гарячого тиснення. Щоб процес створення рельєфу приносив справжню насолоду важливо мати серед свого інструментарію спеціальні пристосування. Ось таким важливим пристосуванням для якісного результату є високотемпературний фен для ембосингу.

Що таке фен для ембосинга?

Фен, які застосовується для гарячого тиснення кардинально відрізняється від того фену, яким ви сушите волосся. Перш за все, фен для ембосинга створює потрібну температуру (за рахунок вбудованої спіралі розжарення високої потужності, до 350 градусів за Цельсієм), на яку не здатний звичайний фен для волосся. По-друге, скрапбукінговий фен виготовлений спеціально для нагрівання і плавлення будь-якого виду пудри, яка використовується при гарячому тисненні. Спеціальний фен зроблений так, що в ньому не виникає сильного струменя гарячого повітря, який здатний просто роздмухати пудру в різні боки. Фен для ембосинга акуратно і дбайливо нагріває і плавить потрібний матеріал, приводячи легко і досить просто до потрібного результату.

Види фенів для ембосинга.

Сьогодні на ринку інструментів для скрапбукінгу вже з'явилося безліч різновидів фенів для гарячого тиснення. Багато хто з них не розрахований на наші електромережі, і обов'язково вимагають в свій комплект спеціальний мережевий адаптер. Далеко не завжди виробники фенів комплектують свої товари мережевими адаптерами, тому, в деяких випадках, його доведеться купувати окремо.

Фени для ембосинга від різних виробників можуть відрізнятися один від одного кількістю швидкостей і наявністю спеціальної підставки для полегшення роботи з самим феном. Деякі виробники комплектують свої фени підставками, а інші - ні. У одних фенів може бути тільки один режим швидкості, у інших - два режими, і навіть існують фени для ембосинга з трьома режимами швидкості видуву гарячого повітря.

Наш інтернет - магазин Аґрафка пропонує вам придбати у нас фен для ембосинга від Ranger, під назвою Ranger Heat It Craft Tool. Це якісний фен з універсальним призначенням. Він працює з усіма видами пудри для гарячого тиснення, на будь-якому виді матеріалу - на пластику термостійкому, дереві, тканині, і навіть папері.

Де б ви не жили - у Львові, Харкові, будь-якому іншому місті України, Росії, по всьому світу, ви можете скористатися нашими послугами, і бути впевненим, що товар ви отримаєте високої якості і в строк.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. Ranger Industries (1)
Ціна
  1. 820,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору