Пошук за виробником

Встановлювачі люверсів

4 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

4 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Встановлювачі люверсів

Заняття скрапбукінгом - це хобі, яке приносить задоволення, причому не тільки моральне, а й естетичне. Красиві альбоми, листівки, шкатулки, подарункові коробки, зроблені своїми руками, приносять задоволення не тільки тому, хто їх робить, але і тим, для кого вони призначені в подарунок. Немає приємніше і дорожче подарунка, ніж зроблений своїми руками предмет, та ще органічно вписується інтер'єр кімнати.

  Для якісних і приємних занять скрапбукінгом необхідно мати у своєму арсеналі певні інструменти, які допомагатимуть полегшувати роботу і робити її результат ідеальним. До одного з важливих інструментів для роботи з скрапбукінгу відноситься встановлювач люверсів.

Встановлювач люверсів.

Закріплювач люверсів - Crop-A-Dile II Big Bite

Люверси - це декоративні скрап частинки, які можуть бути абсолютно різних форм і розмірів. Виготовляють їх, як правило, з металу. Крім декоративного призначення, люверси прикрашають і вирівнюють краї сторінок, роблять кріплення більш надійними, закривають нерівні краї тканинних основ.

Щоб їх встановити на будь яку поверхню, необхідно мати у своєму арсеналі спеціальний інструмент - встановлювач люверсів. Цей інструмент, по суті, нагадує щипці. Встановлювач спрощує і прискорює роботу рукодільниці. За допомогою цього інструменту робляться отвори, вставляються в них і закріплюються люверси. Зазвичай, Встановлювачи люверсів розраховані на такі матеріали, як папір, картон, тонкий алюміній або фольгу, пластик, шкіру та інші матеріали.

Різновиди встановлювачів люверсів.

Існує кілька різновидів даного інструменту.

Встановлювач люверсів Fiskars: це комплект Встановлювачів, що складається з трьох інструментів, і призначений для встановлення та закріплення люверсів з різними діаметрами - 1,6 мм, 3,2 мм, 4,8 мм. Використовувати ці встановлювані можна для будь-яких матеріалів, у яких щільність не перевищує 400г.

Існують набори від Fiskars з двома Встановлювачами, які призначені для закріплення і установки люверсів, розмірами 3 мм і 4,7 мм.

Встановлювач люверсів Crop-A-Dile and Case - Hot Pink від We R Memory Keepers: це цілий комплект інструментів, до складу якого входять і різного діаметру люверси в кількості сто штук, чотирьох різних відтінків. Весь набір поставляється в спеціальному зручному контейнері, з габаритами 20 на 12 сантиметрів. Даним набором можна працювати з великим спектром матеріалів.

Встановлювач люверсів Crop -A- Dile II Big Bite від We R Memory Keepers: це унікальний свого роду інструмент, що має незвичайний дизайн рукоятки. Але, саме завдяки такому тримачу, цей встановлювач люверсів здатний робити отвори в самих товстих і міцних матеріалах, навіть в CD-дисках, і на самих далеких відстанях від краю (до п'ятнадцяти сантиметрів). Даним монтажником можна закріплювати люверси, діаметром від трьох до п'яти міліметрів.

У нашому інтернет - магазині Аґрафка ви можете придбати будь-який, з представлених вище видів якісних встановлювачів люверсів. Крім того, в нашому асортименті є і запасні насадки - кубики для встановлювача люверсів Crop-A-Dile, 70971-8 від провідного виробника We R Memory Keepers. Де б ви не жили, у Львові, або в будь-якому іншому місті України, Росії, та інших країнах - ми доставимо вам замовлення в строк. Ми займаємося розсилкою товарів по всьому світу. Перегляньте наш каталог і робіть замовлення - ви залишитеся задоволені.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. We R Memory Keepers (4)
Ціна
  1. 0,00 грн - 999,99 грн (2)
  2. 1 000,00 грн і більше (2)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору