Пошук за виробником

Дошки для скрапбукінгу

19 шт.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

19 шт.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Дошки для скрапбукінгу

Сучасний скрапбукінг - це мистецтво створення гармонії серед предметів, які на перший погляд не мають один з одним нічого спільного. Будь чка річ, створена своїми руками в стилі скрапбукінгу - це справжня свобода думки і фантазії творця - майстра. Такий подарунок - це завжди унікальність, індивідуальність і неповторність.

Різноманітність форм та ідей в скрапбукінгу з кожним днем стає все ширше. Відбувається це за рахунок широкого спектру матеріалів, які використовуються для створення якого-небудь проекту, і не менш широкого спектра застосовуваних інструментів.

Останнім часом на ринку інструментів для скрапбукінгу з'явилися, так звані дошки для бігування (для створення рівних згинів на папері або картоні). Дошки для скрапбукінгу - це економія часу при розрахунках і розкреслюванні ліній, призначених для згинання виробу.

Види дошок для скрапбукінгу.

Різновидів дощок для скрапбукінгу існує досить багато. Щоб зробити правильний вибір, потрібно чітко знати призначення того чи іншого виду дошки, мету її застосування.

Дошка для бонбоньєрок або Pillow Box Punch Board: з її допомогою вкрай швидко просувається робота по створенню бонбоньєрки будь-якого розміру. Незамінна річ, особливо коли потрібно зробити подарунок швидко і красиво. З дошкою цього виду ви зможете справлятися з роботою по створенню бонбоньєрки за кілька лічених хвилин. Зазвичай випускається така дошка в розмірі 13 * 17 сантиметрів. В комплект входять лінійка, сантиметрова і дюймова розмітки, інструмент для бігування.

Дошка для виготовлення "Цукерок" або Candy Box Punch Board: ця дошка призначена для виготовлення коробочки, яка буде зовні виглядати як цукерка. За допомогою такої дошки можна робити різні розміри «цукерок». А габарити самої дошки, як правило, відповідають 13 * 19 сантиметрам. Так само в комплектацію дошки для виготовлення «цукерок» входять розмітки в дюймах і сантиметрах, лінійка, ніж для бігування, правила користування інструментом.

Дошка для коробочок або Gift Box Punch Board: з такою дошкою мрії створення швидко і красиво подарункових коробочок різних розмірів перетворюються на реальність. Всього за кілька хвилин можна зробити декілька, різних за розміром і призначенню коробок. Розмір такої дошки може здатися досить великим: 29 * 18 сантиметрів, але така дошка є найбільш універсальною.

Дошка для створення пакетів або Gift Bag Punch Board: виготовлення подарункових пакетів - справа не з легких. Спеціальна дошка спрощує цю роботи в рази. Виготовлювачі випускають дошку в стандартному розмірі - 23 * 14 сантиметрів, і комплектують її лінійкою, спеціальним ножем для бігування, розміткою в двох вимірювальних одиницях, і доступною для розуміння навіть новачка, інструкцією.

Дошка для квітів або Flower Punch Board: цей різновид дошки для скрапбукінгу призначена для полегшення роботи з виготовлення квіткових прикрас. З її допомогою, всього за кілька хвилин, можна створити цілий букетик з різнокольорових штучних квітів.

Виготовлювачі таких дощок комплектують їх окрім традиційних інструментів, ще й спеціальною паличкою для закручування квіткових лепесточков. Подібний вид дошки дозволяє робити квіти різного діаметра: від семи з половиною сантиметрів до двадцяти трьох.

Дошка для створення конвертів або Envelope Punch Board: така дошка є відмінним помічником в справі виготовлення конвертів для листівок різних розмірів (від 6,5 * 7,5 см до 15,2 * 21,5 см).

Інтернет - магазин Аґрафка пропонує вам придбати дошки для скрапбукінгу. У нашому каталозі представлено широкий асортимент даних товарів від провідного виробника, такого як We R Memory Keepers. Ми займаємося розсилкою замовлень по всіх містах України, в тому числі і до Львова, Росії, та інших країн, по всьому світу.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. США (1)
  2. Tonic studios (2)
  3. Martha Stewart (1)
  4. We R Memory Keepers (12)
Ціна
  1. 0,00 грн - 999,99 грн (15)
  2. 1 000,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Підпишіться на нашу розсилку
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору