Пошук за виробником

Інструменти та аксесуари Sew Easy

3 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Інструменти та аксесуари Sew Easy

Скрапбукінг - поширене хобі серед людей, що займаються рукоділлям. У ньому поєднуються і живуть в гармонії політ фантазії і майстерність рук. Будь-яка річ, зроблена в техніці скрапбукінгу, є ексклюзивною, єдиною у своєму роді.

Нерідко скрап-майстриням доводиться прошивати вручну товсті і важкі матеріали (картон, шкіру, та інше). І буває дуже складно зробити ряд стібків рівних, однакових за розміром. Щоб полегшити працю рукодільниць, фірма We R Memory Keepers, випускає ряд інструментів, під загальною назвою Sew Easy (Шити Легко). Маючи в своєму наборі інструменти та аксесуари Sew Easy, будь-яка рукодільниця швидко і естетично зробить стрічку на папері, прокладе цілий ряд стібків на картонній або шкіряній поверхні.

Різновиди інструментів і аксесуарів Sew Easy.

Існує кілька видів інструментів для швидкого і точного проколювання стібків для скрапбукінгу, і до кожного з них завжди можна підібрати відповідний аксесуар.

Інструмент для кругових стібків: дуже зручне і легке в роботі пристосування, за допомогою якого скрап-майстриня зробить одразу кілька кіл різного діаметру. Крім того, стібки можна виконувати різних форм (зигзагом, лозою, сердечками) і відтінків. Інструмент Sew Easy Circles Tool допомагає створювати круги діаметрами від семи з половиною сантиметрів до тридцяти сантиметрів. Для такої машинки підбирається спеціальний аксесуар - килимок, розміром 30,5 * 33 сантиметри. Як правило, насадки для різних форм стібків не входять до комплект до машинки, але їх завжди можна підібрати окремо, спираючись на власні переваги.

Інструмент для стібків на папері: помічник скрап - рукодільниці. З його допомогою робиться акуратна, рівна стрічка на сторінках альбому або подарункових листівках, без залучення до цього процесу швейної машинки. В комплект до інструменту Sew Easy Stitch Piercer Tool, входить насадка для звичайного стібка. А на ручці машинки є спеціальне відділення - тайничок для голок. Килимок, на якому переважніше працювати даним інструментом можна підібрати окремо. Як правило, до такої машинці підходять килимки Piercing Mat, розміром 16,5 на 21,5 сантиметр.

Механізм дії інструментів Sew Easy.

Працюють інструменти для створення стібків за дуже простим принципом. Вбудована головка, яка обертається, залишає на поверхні матеріалу рівні, на певній відстані один від одного отвору. Потім рукодільниця вручну прошиває ці отвори ниткою з голкою. Так само ці отвори можна прикрашати люверсами або брадсами.

Наш інтернет - магазин Аґрафка пропонує вам переглянути каталог товарів Sew Easy від провідного виробника інструментів для скрапбукінгу We R Memory Keepers. Ви зможете отримати своє замовлення дуже швидко, де б ви не знаходилися - у Львові, в будь-якому кінці України, Росії, або іншої країни. Ми розсилаємо товари по всьому світу.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. We R Memory Keepers (3)
Ціна
  1. 100,00 грн - 199,99 грн (2)
  2. 600,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору