Пошук за виробником

Мультиколірний спрей Веселковий зелений, SS006 Zoom

Детальніше

Попередній Наступний

Мультиколірний спрей Веселковий зелений, SS006

Залишіть відгук про цей товар першими

Артикул:SS006

Вага:0.02кг

Виробник: Lesia Zgharda

Знятий з виробництва
Мультиколірний спрей Веселковий зелений, колекція Веселка / Rainbow. Спреї цієї колекції є максимально природніми "веселковими" і не містять перламутру чи інших наповнювачів.

Об'єм флакону: 30мл.

Особливість мультиколірного спрею Веселковий зелений: під час висихання утворюються переходи кольору від блакитного по краях до жовто-салатового посередині. Тобто колір у краплі розподіляєтся наступним чином – голубий/зелений/салатово-жовтий, за умови, що фарба зібралась у крапельку, тобто її набризкано достатнім шаром і з малої відстані. При розпиленні з більшої відстані, дрібнесенькі часточки спрею покриватимуть поверхню паперу більш рівномірно, і при висиханні переходи кольорів будуть менш різкими і помітними. Даний ефект досягається виключно за рахунок властивостей фарби, а також залежить від паперу чи іншої поверхні (наприклад грунту) на яку наноситься. Колір етикетки є максимально наближеним до того, який ви отримаєте на поверхні білого паперу, але все ж він не може на 100% точно відобразити результат.

Для точного результату є спеціальне рішення: при замовленні на сайті чи купівлі у магазині, пляшечки будуть наповненими приблизно на 1/6. Тобто, вам пропонується концентрат, до якого потрібно додавати воду самостійно. А отже, ви можете отримати саме свій, необхідний за яскравістю та насиченістю, відтінок! Залежно від кольору, у пляшечках буде від 3 до 5 мл які потрібно долити водою та потрусити, щоб вміст добре розчинився.

Те, що пляшечки не заповнені повністю, дозволяє зменшити їхню вагу із 40 до 16-17 грамів, що є суттєвим бонусом і дозволяє економити при доставці.

Кожна пляшечка на ковпачку має білу паперову наліпку, яка слугуватиме вам індикатором реального кольору. Для цього потрібно просто нанести на неї кілька крапель вже розведеного спрею (можна провести трубочкою розпилювача), і ви завжди матимете точний колір під руками (інтенсивність відтінку також залежить від кількості шарів нанесення).

Увага! Кольори на ілюстраціях можуть відрізнятися від реальних в залежності від типу та налаштувань Вашого дисплею!
Інші товари з цієї колекції

Уся колекція: Колекція Rainbow

  • Однотонний спрей Веселковий синій, SS013
  • Однотонний спрей Веселковий жовтий, SS003
  • Однотонний спрей Веселковий помаранчевий, SS002
  • Однотонний спрей Веселковий червоний, SS001
  • Однотонний спрей Веселковий фіолетовий, SS007
  • Однотонний спрей Веселковий блакитний, SS005

Напишіть власний відгук

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору