Пошук за виробником

П'яльця для вишивання

42 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

42 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

П'яльця для вишивання - нехай рукоділля буде комфортним

Вишивання для багатьох жінок - це в першу чергу чудовий вид дозвілля. Це спосіб прикрасити реальність, занурившись в світ творчості. Вишивання - чудова можливість відволіктися від буденних справ і зайнятися улюбленим хобі. Не дивно, що майстрині прагнуть зробити процес вишивання легшим, зручним і комфортним. Для цього винайдені багато чудових аксесуарів для рукоділля, і одними з найбільш корисних є п'яльця для вишивання.

Чому слід купити якісні п’яльця для вишивання?

П'яльця для вишивання гобеленові з кліпсами, 20х24 см

Багато умільці встигли переконатися, що п’яльця дають багато переваг в роботі. Якщо канву натягнути на п'яльця, вона не буде м'яти, а вишивка завжди буде рівною і акуратною. Перевагою п’ялець є і можливість легко утримувати вишивку в руках. Крім того, рукодільницям значно легше вишивати, коли вони бачать ту ділянку вишивки, над яким працюють, повністю і без деформації.

П'яльця дозволяють прискорити роботу з ними зручно проколювати голкою канву. За відгуками, у майстринь, які використовують п'яльця, рідше заплутуються нитки. Рукодільниця, працюючи з верстатом - п'яльцями, не доводиться сутулитися при роботі.

Різновиди п’ялець для вишивання бісером і нитками

Для того, щоб вибрати найбільш відповідні п’яльця, потрібно знати їх особливості. П'яльця розрізняються:

 • За формою - вони бувають круглі, прямокутні, квадратні, овальні.
 • Матеріалом, з якого вони виготовлені: п'яльця бувають пластмасові, дерев'яні, металеві, іноді зустрічаються комбіновані зразки.
 • Зовнішніми розмірами, які визначаються, виходячи з розмірів майбутньої вишивки.
 • Видами кріплення - на кліпсовой або гвинтовий основі.

Традиційно користуються популярністю серед рукодільниць круглі п'яльця. Вони виготовляються в основному з дерева або з пластмаси, вартують зовсім недорого. П'яльця для вишивання бісером і нитками - це два обруча, що трохи відрізняються за діаметром. Тканина накладається на обруч меншого діаметру, зверху її накривають другим кільцем. Щоб зафіксувати натяг, загвинчується бічний гвинт.

Круглі п'яльця дуже практичні у використанні. Вони прекрасно підходять для невеликих за розміром вишивок. Деяким майстриням зручно вишивати за допомогою таких п'ялець і великі роботи, переставляючи тканину в кільцях. Правда, такий варіант підходить тільки для вишивки нитками. З великими вишивками бісером зручно працювати, використовуючи п’яльця - рамки для вишивання.

Гобеленові п'яльця для вишивання бувають квадратними і прямокутними, виготовляються з дерева. Канва закріплюється на рамці в основному за допомогою пластикових затискачів. Дуже зручні для рукодільниць верстати - п'яльця, з якими можна працювати, сидячи на улюбленому м'якому дивані або кріслі.

В Україні замовити і купити п'яльця для вишивання за скромною ціною можна в: Луцьку, Чернігові, Києві, Хмельницькому, Черкасах, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Дніпрі, Житомирі, Харкові, Рівному, Запоріжжі, Чернівцях, Ужгороді, Львові, Вінниці, Кривому Розі , Кропивницькому, Полтаві в інтернет - магазині «Аґрафка». Використовуючи п’яльця, вам не доведеться відволікатися на незручності, спричинені нерівномірним натягом тканини, а вишивка завжди буде милувати око акуратним, красивим виглядом.

Товари по

Варіанти товарів

Діаметр
 1. 18 мм  (1)
 2. 12,5 мм (1)
 3. 7,5 мм (1)
Виробник
 1. Darice (6)
 2. Susan Bates (6)
 3. DMC (7)
 4. Китай (4)
 5. Арабеска (8)
 6. Sew Easy (5)
Матеріал
 1. Дерево (4)
Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (11)
 2. 100,00 грн - 199,99 грн (19)
 3. 200,00 грн - 299,99 грн (3)
 4. 300,00 грн - 399,99 грн (6)
 5. 400,00 грн - 499,99 грн (2)
 6. 700,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору