Пошук за виробником

Голки для вишивання

62 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

62 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Голки вишивальні короткі №22 Petite Tapestry NeedlesГолки для вишивання

Голка - це основний інструмент для багатьох видів рукоділля. Кожна рукодільниця повинна мати в своєму арсеналі кілька видів голок і вміло ними користуватися. Щоб зробити рукоділля максимально комфортним, важливо правильно вибрати голки. Різновидів голок для вишивання є багато, і тому до вибору цього інструменту слід підходити з особливою ретельністю.

Чим відрізняється вишивальна голка від звичайної?

Голка для вишивання має ряд особливостей, які суттєво полегшують роботу над вишивкою.

 • Закруглений кінчик. Завдяки тупому кінчику, така голка дозволить акуратно працювати з полотном і не пошкоджувати волокна або вже вишиті стежки.

 • Велике вушко. Велике отвір в голці допоможе уникнути перетирання нитки при роботі, а також дасть можливість вдягати кілька ниток одночасно.

 • Розмір. Вишивальна голка зазвичай коротше, ніж звичайна, і з нею працювати буде комфортніше

Знаючи ці особливості, ви зможете з легкістю підібрати саме ті голки для вишивання, які стануть вашими вірними помічниками в рукоділлі.

Види голок для рукоділля

Існує великий вибір голок кожного з видів рукоділля. Кожна з них зроблена для певного виду вишивки, і дасть можливість займатися улюбленою справою з комфортом.

Трикотажна голка

Такі голки також називають гобеленовими. Володіючи великим вушком і круглим кінчиком, така голка відмінно підійде для будь-якого виду вишивки: хрестом, стрічками і так далі. Трикотажну голку можна застосовувати для роботи з різними типами тканини: з канвою, мішковиною, трикотажем, льоном. Ці голки користуються великою популярністю серед досвідчених рукодільниць.

Голки для вовняних ниток

Вовняні нитки вимагають особливої будови голки - вушко має бути великим, щоб товста вовняна нитка легко входила і не перетиралася. Зазвичай такі голки мають більший діаметр, ніж інші види.

Гострі голки

Такі голки відмінно підійдуть для роботи з щільною тканиною, а також для шовкового матеріалу. Вони також мають велике вушко і призначені для вишивки в техніці бекстіч або методом французького вузлика.

Голка для вишивки бісером

Такі голки легко впізнати - вони дуже тонкі, довгі і гострі. Така будова ідеально підійде для роботи з дрібним бісером.

Голка двостороння

Незвичайний варіант голки, в якій отвір розташований посередині. Цей інструмент призначений для вишивки двома руками і для верстата.
Знаючи особливості та різновиди інструментів для рукоділля, ви зможете зібрати набір голок для вишивання, з яким легко виконайте будь-яку роботу.

Голки для вишивання в інтернет магазині «Аґрафка»

Сьогодні різноманітні голки для вишивки купити можна в будь-якому магазині для рукоділля, або недорого замовити на нашому сайті. Наш інтернет магазин пропонує інструменти для вишивки від кращих виробників: John James, Bohin та інші відомі фірми.

Каталог магазину покаже вам весь асортимент приладдя для будь-якого хобі, а придбати їх дешево може вся Україна. Доставка здійснюється у всі міста країни: Київ, Одеса, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Харків, Рівне, Луцьк, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Херсон, Ужгород та інші.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. John James (31)
 2. Clover (1)
 3. DMC (13)
 4. Dimensions (1)
 5. Anchor (2)
 6. США (1)
 7. Prym (1)
 8. Bohin (11)
 9. Boye (1)
Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (39)
 2. 100,00 грн - 199,99 грн (16)
 3. 200,00 грн - 299,99 грн (3)
 4. 300,00 грн - 399,99 грн (1)
 5. 400,00 грн - 499,99 грн (1)
 6. 500,00 грн - 599,99 грн (1)
 7. 600,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору