Пошук за виробником

Голки для вишивання

70 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

70 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Голки для вишивання.

Голка для вишивання - це королева рукоділля. Ви можете уявити собі скрипаля без смичка або фігуриста без ковзанів, а художника без мольберта і фарб? Звичайно ж, ні. Ось так і вишивальниця без голки - це абсолютний нонсенс.

Існує цілий ряд різновидів голок для вишивання. Тому, щоб процес роботи був приємним та  комфортним, слід підійти до вибору голки з усією ретельністю. А для цього необхідні деякі знання про те, чим відрізняються різні види голок один від одного.

Основні особливості голок для вишивання.

Для бездоганної комфортної роботи над вишитою картиною необхідна спеціяльна голка. Голки для вишивання мають три основних особливості, які відрізняють їх від простих швейних голок. Перш за все, голка для вишивання повинна мати закруглений або тупий кінчик. Це дає вишивальниці можливість акуратно розсувати волокна канви і не захоплювати нитки вже накладеного раніше хрестика або стібка. По - друге, її вушко повинне бути великим. В таке вушко вишивальниця з легкістю може протягнути дві - три нитки одночасно, а, крім того, велике вушко голки захищає нитку від перетирання в процесі роботи. І по-третє, ця голка повинна бути короткою. Довга голка робить процес вишивки дискомфортним. Хоча, дана особливість голок для вишивання суто індивідуальне питання, і залежить від особистих переваг вишивальниці.

Види голок для вишивання.

Щоб не помилитися під час вибору голок для вишивання, важливо мати уявлення про те, які види цього предмета існують.

Гобеленові або трикотажні голки: ці голки мають закруглений або тупий кінчик і велике вушко. Такі голки є найпопулярнішими серед вишивальниць різного рівня, як у професійних і досвідчених рукодільниць, так і у початківців. Такою голкою зручно вишивати і хрестиком, і гладдю, і іншими видами вишивки. Для такої голки підходить відразу кілька видів тканини - канва, дрібний льон, мішковина, трикотаж з крупним плетінням.

Голки для вишивання вовняними нитками: ці голки також з тупим кінчиком і дуже великим вушком, але в діаметрі вони набагато товщі. Вовняні нитки, які мають більш товсту і пухнасту структуру, в порівнянні з бавовняним муліне, легко входять у вушко такої голки, і не перетираються під час роботи.

Голки для вишивання з гострим кінчиком: цей вид голок так само має велике вушко, в яке зручно продіти кілька ниток муліне. Але вишивати такою голкою найбільш комфортно по щільній тканині з дрібним плетінням ниток. Іноді ці голки використовують для роботи з органзою і шовком. Важлива їх особливість - це те, що ними вкрай зручно вишивати методом французького вузлика або зворотнім швом.

Голки для вишивання бісером: це вид голок довгих, гострих і вкрай тонких. Тонших вже не буває. Пояснюється це тим, що тільки тонка голка може пройти в отвір самого дрібного бісеру.

Голки для вишивання двосторонні: це голки, у яких вушко розташоване в середині, а довжина часом досягає п'яти з половиною сантиметрів. Вони призначені для вишивання двома руками на верстаті або стаціонарних пяльцах.

Якщо ви не хочете дискомфорту в своїй роботі з вишивкою, важливо вибирати якісні голки, від тих виробників, які користуються повагою на ринку даних товарів. До таких можна віднести John James, DMC, Anchor. Придбати голки для вишивання даних виробників можна у всіх магазинах по рукоділлю у Львові, а також в нашому інтернет магазині Агафка. Ми пропонуємо вам тільки якісні набори голок для вишивання, з доставкою в будь-яке місто України або будь-якої іншої країни. Наші товари користуються популярністю в усьому світі.

Пошук за виробником
Товари по

Варіанти товарів

Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (51)
 2. 100,00 грн - 199,99 грн (14)
 3. 200,00 грн - 299,99 грн (3)
 4. 300,00 грн - 399,99 грн (1)
 5. 500,00 грн і більше (1)
Виробник
 1. Anchor (2)
 2. Bohin (9)
 3. Dimensions (1)
 4. DMC (13)
 5. John James (44)
 6. США (1)
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Підпишіться на нашу розсилку

Нагору