Товари по

Перегляд товарів по

  1. Ціна: Видалити цей товар 200,00 грн - 299,99 грн
Пошук за виробником

Голки для вишивання

3 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Голки вишивальні короткі №22 Petite Tapestry NeedlesГолки для вишивання

Голка - це основний інструмент для багатьох видів рукоділля. Кожна рукодільниця повинна мати в своєму арсеналі кілька видів голок і вміло ними користуватися. Щоб зробити рукоділля максимально комфортним, важливо правильно вибрати голки. Різновидів голок для вишивання є багато, і тому до вибору цього інструменту слід підходити з особливою ретельністю.

Чим відрізняється вишивальна голка від звичайної?

Голка для вишивання має ряд особливостей, які суттєво полегшують роботу над вишивкою.

  • Закруглений кінчик. Завдяки тупому кінчику, така голка дозволить акуратно працювати з полотном і не пошкоджувати волокна або вже вишиті стежки.

  • Велике вушко. Велике отвір в голці допоможе уникнути перетирання нитки при роботі, а також дасть можливість вдягати кілька ниток одночасно.

  • Розмір. Вишивальна голка зазвичай коротше, ніж звичайна, і з нею працювати буде комфортніше

Знаючи ці особливості, ви зможете з легкістю підібрати саме ті голки для вишивання, які стануть вашими вірними помічниками в рукоділлі.

Види голок для рукоділля

Існує великий вибір голок кожного з видів рукоділля. Кожна з них зроблена для певного виду вишивки, і дасть можливість займатися улюбленою справою з комфортом.

Трикотажна голка

Такі голки також називають гобеленовими. Володіючи великим вушком і круглим кінчиком, така голка відмінно підійде для будь-якого виду вишивки: хрестом, стрічками і так далі. Трикотажну голку можна застосовувати для роботи з різними типами тканини: з канвою, мішковиною, трикотажем, льоном. Ці голки користуються великою популярністю серед досвідчених рукодільниць.

Голки для вовняних ниток

Вовняні нитки вимагають особливої будови голки - вушко має бути великим, щоб товста вовняна нитка легко входила і не перетиралася. Зазвичай такі голки мають більший діаметр, ніж інші види.

Гострі голки

Такі голки відмінно підійдуть для роботи з щільною тканиною, а також для шовкового матеріалу. Вони також мають велике вушко і призначені для вишивки в техніці бекстіч або методом французького вузлика.

Голка для вишивки бісером

Такі голки легко впізнати - вони дуже тонкі, довгі і гострі. Така будова ідеально підійде для роботи з дрібним бісером.

Голка двостороння

Незвичайний варіант голки, в якій отвір розташований посередині. Цей інструмент призначений для вишивки двома руками і для верстата.
Знаючи особливості та різновиди інструментів для рукоділля, ви зможете зібрати набір голок для вишивання, з яким легко виконайте будь-яку роботу.

Голки для вишивання в інтернет магазині «Аґрафка»

Сьогодні різноманітні голки для вишивки купити можна в будь-якому магазині для рукоділля, або недорого замовити на нашому сайті. Наш інтернет магазин пропонує інструменти для вишивки від кращих виробників: John James, Bohin та інші відомі фірми.

Каталог магазину покаже вам весь асортимент приладдя для будь-якого хобі, а придбати їх дешево може вся Україна. Доставка здійснюється у всі міста країни: Київ, Одеса, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Харків, Рівне, Луцьк, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Херсон, Ужгород та інші.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
  1. John James (3)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору