Пошук за виробником

Маркери самозникаючі

16 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

16 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Маркери самозникаючі

Маркери самозникаючі або водорозчинні для тканин - це один з допоміжних елементів процесу вишивання. Вони потрібні для нанесення розміток на тканину, канву. А розмітка на канві - це важлива складова загального процесу з вишивання, оскільки рукодільниця дуже швидко і точно зможе знайти потрібне в даний момент місце на схемі. Без розмітки на канві дуже складно вишивати великі картини, з повним «зафарбовуванням» нитками всього фону. Розмітка прискорює процес вишивання, допомагає виконувати роботу точно, без помилок і виправлень. Самозникаючий маркер для тканин - необхідна річ в будинку кожної рукодільниці.

Види маркерів для тканин.

Для розмітки схеми для вишивки на канві професіонали рекомендують користуватися тільки спеціальними маркерами і олівцями. Вибравши правильний інструмент, можна не переживати за зіпсовану забрудненням або розтяжками тканину. Давайте розглянемо які види самозникаючих або водорозчинних маркерів з'являються сьогодні на ринку товарів для рукоділля.

Маркер водозникаючий: якісні маркери даного типу випускає Японська фірма Collins. При розмітці схеми на тканини цей маркер залишає сліди блакитного відтінку. Сліди після розмітки водозникаючим маркером змиваються водою легко, без залишків плям. Досить просто замочити в холодній воді тканину або готову роботу - вишивку. Через п'ять - сім хвилин, як правило, всі сліди розмітки зникають.

У цих маркерів є одне застереження - тканину з розміткою не можна нагрівати на сонці або праскою. В такому випадку, сліди маркера неможливо буде видалити, вони запечуться під дією тепла.

Самозникаючий маркер для тканини: як правило, ці маркери залишають розмітку яскравого фіолетового кольору. Всі сліди від даного виду інструменту розмітки зникають самостійно через дві доби (іноді через три доби). Якщо вишивальниця закінчила свою роботу раніше, ніж підійшов термін випаровування слідів самозникаючого маркера, можна опустити вишивку на п'ять хвилин в прохолодну воду - сліди від маркера зникнуть безслідно.

Даний вид розмітки так само не можна піддавати дії тепла, інакше сліди маркера не зникнуть.

Водозникаючий ультратонкий маркер: це вид маркера для розмітки з точковим наконечником, який дозволяє наносити дуже тонкі лінії на тканині.

Самозникаючий ультратонкий маркер: має той самий принцип дії, що і водозникаючий маркер: - точковий наконечник, що залишає на тканині тонкі лінії.

Ці два види маркерів можна використовувати для розмітки на шовку або органзі.

Олівець для переносу зображень на тканину або канву: це пристосування для переносу схеми з паперу на тканину - дуже зручний спосіб розмітки. Цим олівцем спочатку робиться зображення на кальці або на прозорому  тонкому папері, а потім папір кладеться зображенням вниз на канву і за допомогою праски на неї переносяться всі лінії. Інструмент даного виду ідеально підходить для вишивки гладдю або переносу ліній викрійки на тканину.

Наш інтернет-магазин Аґрафка пропонує вам широкий вибір якісних самозникаючих і водорозчинних маркерів і олівців для тканин за доступними цінами. У нашому магазині ви знайдете товар від кращих виробників усього світу. Ми займаємося розсилкою товарів не тільки по Україні, але і по Росії та іншим країнам. Ви так само можете купити дані товари в нашому стаціонарному магазині по рукоділлю у Львові.

Пошук за виробником
Товари по

Варіанти товарів

Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (1)
 2. 100,00 грн - 199,99 грн (9)
 3. 200,00 грн - 299,99 грн (2)
 4. 300,00 грн і більше (4)
Виробник
 1. Bohin (2)
 2. Clover (1)
 3. Collins (5)
 4. Sewline (7)
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Підпишіться на нашу розсилку

Нагору