Товари по

Перегляд товарів по

 1. Виробник: Видалити цей товар Арабеска
Пошук за виробником

Станки для вишивання «Арабеска»

30 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

30 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Станок для вышивания «Арабеска» – комфортное рукоделие

Підлоговий верстат для вишивання Журавель з п'яльцями, 35х48 см Вишивка вимагає чимало часу і зусиль, тому майстрині знаходяться в постійному пошуку пристосувань для вишивання хрестиком, які б спростили і прискорили процес роботи. У число дійсно ефективних пристосувань без сумніву входить верстат для вишивання «Арабеска». Що він собою являє, і який тип його конструкції підійде саме вам?

Види верстатів для вишивки «Арабеска»

Диванний (диванно-настільний) вишивальний верстат «Арабеска». Такий верстат дозволяє вишивати, сидячи за столом, або спершись на спинку дивана. Моделі від «Арабеска» зазвичай комплектуються гобеленовими п'яльцями. Рамка обертається на 360 °. Канва кріпиться за допомогою спеціальних кліпс-затискачів. При необхідності до верстата можна прикріпити додаткові інструменти і пристосування, наприклад лампу або схему.

Підлоговий вишивальний верстат «Арабеска». Даний тип верстата відрізняє досить велика робоча площа. Відповідно, вишити великий гобелен не складе проблем. Але врахуйте, що вишивати хрестом на ньому можна тільки сидячи. З іншого боку підлоговий верстат може постійно перебувати в самому зручному для вас положенні (оптимальна висота рамки і кут її нахилу). Оскільки для даної моделі необхідно спеціальне місце в кімнаті, вона має всі шанси стати оригінальним елементом інтер'єру.

Незалежно від типу верстата, рами « Арабеска » виготовляються з екологічно чистої деревини твердих порід. Це служить запорукою їх довговічності. Всі верстати легко збираються і регулюються. Замовивши верстат в нашому інтернет-магазині, ви отримаєте набір з декількох легко з'єднуються блоків. Не пропустіть можливість зробити процес вишивання більш комфортним і швидким.П'яльця для вишивання гобеленові з кліпсами, 25х32 см

Наш ассортимент

У каталозі інтернет-магазину «Аґрафка» представлені всі типи верстатів для вишивання, що випускаються під торговою маркою «Арабеска». Ми реалізуємо як підлогові, так і універсальні (диванно-настільні) верстати. Найбільшим попитом користуються Зяблик і Іволга від «Арабески». За доступною ціною можна Купити і інші моделі.

Доставка здійснюється не тільки по Україні (Львів, Київ, Чернівці, Одесу, Дніпро, Харків, Суми та інші регіони), але і в країнах СНД. Детальніше про умови доставки можна дізнатися в спеціальному розділі сайту. Телефонуйте і пишіть, на всі звернення оперативно дадуть відповідь кваліфіковані консультанти.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. Арабеска (30)
 2. Daylight (2)
Ціна
 1. 100,00 грн - 199,99 грн (7)
 2. 200,00 грн - 299,99 грн (1)
 3. 300,00 грн - 399,99 грн (11)
 4. 400,00 грн - 499,99 грн (6)
 5. 500,00 грн - 599,99 грн (1)
 6. 700,00 грн - 799,99 грн (2)
 7. 900,00 грн і більше (2)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору