Пошук за виробником

Органайзери, зберігання ниток та голок

47 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

47 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Органайзери, зберігання ниток і голок

Ще в останні роки двадцятого сторіччя могло здатися, що рукоділля відмирає в багатьох будинках, сім'ях, і навіть душах людей. Але нове століття, не дивлячись на гігантські кроки технічного та цифрового прогресу, показало, що заняття рукоділлям не тільки не залишилося в далекому минулому, а, навпаки, все більше набирає силу, розвиваючись, переходячи від покоління до покоління.

З'являються все нові і нові види рукоділля, знаходяться все нові й нові «помічники» в тій чи іншій справі. Так, наприклад, зовсім недавно вийшли на арену торгівлі такі пристосування для зручного зберігання ниток і голок, як органайзери. Сьогодні без такого «помічника» не обходиться жодна рукодільниця - вишивальниця. Саме органайзер для ниток і голок, дає можливість творцеві виконувати свою роботу набагато швидше, і робить цю саму роботу більш приємною і безпомилковою.

Види органайзерів для голок та ниток.

Органайзери для ниток і голок бувають різними.

Картонний органайзер: перший вид такого пристосування. Це найпростіший вид даного предмета, яким частенько комплектуються набори для вишивання. Являє собою цей органайзер смужку з картону з прорізами, в яких і розташовуються нитки, в кожній прорізи окремий колір, номер або значок-позначка.

Такий органайзер - знахідка для вишивальниці, яка працює над невеликим проектом, з використанням невеликої кількості ниток.

Сумка-рол для муліне: вид органайзера, де можна зберігати нитки муліне. Зручне пристосування, виготовляється з міцної, але еластичної тканини. У такій органайзер для ниток поміщається від двадцяти до ста двадцяти (залежно від розміру пристосування) відтінків муліне. Нитки закріплюються в ньому на спеціальних кісточках-власниках. Такий органайзер легкий і зручний для того, щоб брати з собою в дорогу на відпочинок.

Органайзер для ниток і голок на крісло: це пристосування також виготовлено з міцного еластичного матеріалу, містить в собі глибокі місткі кишеньки для швейної фурнітури, подушечку для голок, петельку для ножиць і кільця з нитками. Такий органайзер зручний для рукодільниці, його можна повісити поряд з собою, зручно влаштувавшись в м'якому кріслі або на дивані для роботи над черговим вишитим шедевром.

Пластиковий органайзер для голок: існує безліч різновидів таких органайзерів. Пластик, з якого виготовляється дане пристосування, захищає набір голок від втрати. Крім того, всередині такого органайзера є, як правило, кілька відділень, в яких можна зберігати різні види швейних голок.

Органайзер у вигляді металевої коробки: такі коробочки для швейного приладдя зручні і місткі. Крім того, зазвичай вони випускаються в красивому дизайні, а тому стануть прикрасою будь-якого інтер'єру.

Випускаються органайзери і у вигляді окремих пакетів з щільною застібкою для кожного відтінку муліне, і у вигляді пластикових бобінок, і у вигляді дорожніх сумок, що вкрай зручно для любителів подорожувати. В органайзері - сумці завжди можна розмістити в потрібному порядку все необхідне для вишивання. У ньому, як правило, є відділення для зберігання схеми, самої вишивки, ниток, голок, ножиць, і всього необхідного для роботи.

Якісні органайзери для ниток і голок випускаються відомими виробниками, такими як DMC, Thread Tux від Yarn Tree, Collins. Придбати ці предмети ви завжди можете в нашому інтернет-магазині Аґрафка, або в магазинах по рукоділлю у Львові та по всьому світу. Вибір досить широкий, але остаточне рішення завжди залишається за вами.

Пошук за виробником
Товари по

Варіанти товарів

Ціна
 1. 0,00 грн - 999,99 грн (46)
 2. 2 000,00 грн і більше (1)
Виробник
 1. Boye (1)
 2. Clover (1)
 3. Collins (1)
 4. Darice (1)
 5. DMC (13)
 6. Dritz (1)
 7. Pako (2)
 8. Sullivans (1)
 9. Yarn Tree (1)
 10. США (5)
 11. ТІМА (20)
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Підпишіться на нашу розсилку

Нагору