Пошук за виробником

Ножиці для вишивання, кулони - різаки

37 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

37 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Ножиці для вишивки, кулони - різаки

Щоб отримати по-справжньому якісний і професійний підсумок будь - якої роботи, необхідно мати по-справжньому якісне та професійне обладнання. Це закон діє, практично в кожній сфері діяльності людини, і, зокрема, в рукодільній майстерності. Тому, щоб отримати красиву і естетичну вишиту картину, важливо мати хороші, якісні ножиці для вишивання або кулон - різак для муліне.

Вимоги до ножиць для рукоділля.

Щоб ножиці для вишивання не стали предметом роздратування вишивальниці і виконували якісно і професійно свою роботу, не залишаючи «бахроми» на вишитій картині, при виборі до них пред'являється цілий ряд певних вимог.

Перш за все, ножиці для вишивання повинні мати короткі, злегка закруглені на кінцях леза. Довжина лез на подібних ножицях не повинна перевищувати десяти сантиметрів. Але в той же час, леза не повинні бути коротші шести сантиметрів.

Крім того, ножиці, призначені для вишивання, не повинні використовуватися для жодних інших цілей і робіт. Якщо їх використовувати виключно за призначенням, тобто, для обрізання муліне або інших ниток, які використовуються вишивальницею, то термін їх служби розтягнеться до безконечності.

Види ножиць для вишивання, які повинні бути в наборі по рукоділлю.

У кожної рукодільниці - вишивальниці повинні бути в арсеналі відразу кілька різновидів ножиць.

Цапелькі: маленькі ножнички, леза яких не перевищують шести сантиметрів. Леза у «цапельок» тонкі. Цей вид ножиць для вишивання призначені для обрізання нитки від пасма або «хвостиків». Як правило, випускаються «цапелькі» у вигляді витонченого аксесуара, стилізованими під золото або срібло, з орнаментами на ручках у вигляді рослин чи птахів, а іноді, і з кристалами Сваровські. Завдяки цій особливості ці ножнички можуть послужити прекрасним подарунком будь рукодільниці.

Кравецькі: це ножиці з довшими і прямими лезами, які необхідні для викроювання і відрізання потрібної частини канви. Причому, леза кравецьких ножиць розташовані так, що відрізати тканину з рулону можна легко, не піднімаючи тканину над столом.

Ножиці для металізованих ниток: для таких ниток, які вважаються більш жорсткими, ніж муліне або шерсть, необхідно мати в арсеналі окремі ножиці, з більш товстими лезами, ніж у «цапелек».

Кулон-різак: естетичні та практичні кулончики, які можна використовувати як різака для ниток. Дуже зручна річ, особливо хороша для подорожей. Випускаються кулони-різаки у вигляді вантажних прикрас.

Щоб порадувати рукодільниць наш інтернет-магазин Аґрафка пропонує широкий вибір не тільки якісних, практичних і професійних, а й красивих, на будь-який смак по дизайну ножиць для рукоділля та ризиків - кулонів, відомих виробників - DMC, Clover, Gingher. Замовлений товар ви зможете отримати з будь-якого вказаною вами адресою у Львові, або будь-якому іншому місті України чи Росії. Також ми розсилаємо замовлення по всьому світу. Купуючи ножиці для вишивання або різаки - кулони у нашому магазині, ви отримаєте виключно якісний товар від відомих виробників зі світовим ім'ям.

Пошук за виробником
Товари по

Варіанти товарів

Ціна
 1. 0,00 грн - 999,99 грн (35)
 2. 1 000,00 грн - 1 999,99 грн (1)
 3. 2 000,00 грн і більше (1)
Виробник
 1. Clover (2)
 2. DMC (4)
 3. Dritz (2)
 4. Gingher (1)
 5. HiyaHiya (4)
 6. Sullivans (6)
 7. ToolTron (4)
 8. Yarn Tree (9)
 9. США (5)
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Підпишіться на нашу розсилку

Нагору