Пошук за виробником

Рамки-пяльця Q-snap

28 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

28 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Рамки-пяльца Q-snap

В світі рукоділля все рухається вперед і вгору, все розвивається, причому дуже стрімко і непередбачувано. І сьогодні кожна рукодільниця намагається придбати самі новітні технологічні розробки, щоб не просто полегшити свою роботу, але зробити її більш естетичною та комфортною.

Q-Snap Рамка-п'яльцяОднією з таких новітніх технологічних розробок є рамки - п’яльця від американського виробника Q-SNAP. На сьогоднішній день, ці п’яльця вважаються найкращими помічниками в області вишивання хрестиком, гладдю, бісером або гобеленом.

Виробництво і механізм роботи рамки - п'яльці Q-SNAP

Виробляються рамки - п’яльця Q-SNAP з легкого пластика прямокутної або квадратної форми. Пластик, який використовується для їх виготовлення, має високий рівень якості - це полівінілхлорид. Саме завдяки цьому матеріалу рамка - п’яльця Q-SNAP володіє набагато меншою вагою, в порівнянні з рамкою - п’яльцями, виготовленої з дерева або інших матеріалів.

Рамки - п’яльця Q-SNAP оснащені кліпсами, які вкрай спрощують роботу з ними. Необхідно просто покласти канву або відріз тканини на рамку і ніжно притиснути її за допомогою затискачів. Затискачі всередині мають ребристу поверхню, що забезпечує потрібне натяг тканини. Щоб зробити натяжку тканини більш слабкою, досить повернути затискач всередину, а що б збільшити натяг необхідно повернути затискач назовні.

Рамки - п’яльця Q-SNAP випускаються в різних розмірах, наприклад, 11 см х 11 см, 11 см х 17 см, 17 см х 17 см, і так далі. Якщо придбати два різних набори п'яльці Q-SNAP, приміром, 11 см х 11 см  і 17 см х 17 см, то з'являється можливість зібрати рамку третього, потрібного для себе розміру – 11 см х 17см .

Переваги рамок-п'ялець Q-SNAP

У рамок-п'яльці Q-SNAP цілий ряд достоїнств. Перш за все, це вкрай мала вага, що надає процесу роботи з ними легкості і підвищує швидкість вишивання.

Другою перевагою таких п'яльці є компактність в складанні. Ця риса проявляється і реалізує себе в подорожах.

Ще одна важлива позитивна властивість цього пристрою - можливість створювати рамки різного розміру та конфігурації за індивідуальними перевагами і бажанням самої рукодільниці.

Наступне: Q-SNAP - різноманітність розмірів. Тут цифри коливаються від п'ятнадцяти до п’ятдесяти сантиметрів.

Далі, рамки - п’яльця Q-SNAP відрізняються від решти «побратимів» тим, що в них легко змінюється рівень натягу тканини. Більш того, натяг канви в цих п’яльцях таке рівне і точне, якого неможливо досягти ні в яких інших різновидах цього пристосування.

І останнє гідність Q-SNAP, це те, що навіть коли хрестики вишивки потрапляють під засувки, вони просто стають плоскими, але після прання відновлюються без якого-небудь нанесення збитку ниткам. З такими п’яльцями можуть легко працювати навіть діти.

Придбати рамки - п’яльця від американського виробника Q-SNAP ви завжди можете в нашому інтернет - магазині Аґрафка. Ми доставимо замовлений вами товар по будь-якою адресою у Львові чи будь-якому іншому місті України чи Росії. Так само ми займаємося розсилкою наших товарів по всьому світу. Придбавши у нас рамку-п'яльці Q-SNAP ваша робота з вишивання хрестиком чи гобеленом стане набагато легшою, якіснішою і більш естетичною.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. Yarn Tree (6)
 2. Q-snap (17)
 3. Sew Easy (5)
Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (3)
 2. 100,00 грн - 199,99 грн (5)
 3. 200,00 грн - 299,99 грн (7)
 4. 300,00 грн - 399,99 грн (5)
 5. 400,00 грн - 499,99 грн (6)
 6. 500,00 грн - 599,99 грн (1)
 7. 700,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору