Пошук за виробником

Наперстки

26 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

26 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Надійний захист для пальців - наперстки

Під час шиття або вишивання майстриням доводиться працювати з різними по товщині і щільності видами тканин. Якщо тонку тканину проколювати голкою легко, то при роботі з щільними тканинами до голки необхідно докладати зусилля, щоб проштовхнути її крізь матеріал. При такій роботі з'являється ризик вколоти пальчик. Для захисту пальців від уколів майстрині використовують різноманітні наперстки. Їх застосування дозволяє звести ризик ненавмисного уколу голкою до мінімуму, і робить вишивання і шиття зручнішим.

Які бувають наперстки?

Наперсток Small Open Sided Thimble, малийНаперстки розрізняються за розмірами, за формою, за матеріалами, які використовуються для їх виготовлення, випускаються навіть набори сувенірних наперстків. В інтернет - магазині «Аґрафка» можна купити такі наперстки для в'язання, вишивання та шиття:

 • Багато майстринь, займаючись ручним вишиванням або обробкою країв канви, застосовують наперсток у вигляді металевого ковпачка. Він надівається на вказівний або середній палець руки, ефективно захищаючи пальчики від випадкових уколів голки. У верхній частині наперстка, а також на бічній поверхні передбачені виїмки, які запобігають зісковзуванню голки під час роботи. Правильно підібраний наперсток відповідає розміру пальця і не заважає під час рукоділля.
 • Випускається захист для пальців у вигляді еластичних наперстків, які коштують недорого, і формою нагадують невеликі подушечки. Вони приклеюються до пальця і оберігають його від уколів голкою під час рукоділля. Виробляються в формі кола або еліпса.
 • Для тих майстринь, кому незручно вишивати з металевим наперстком, передбачені наперстки зі шкіри, у яких робоча поверхня укріплена металевою вставкою у вигляді металевого круга з рифленням, що запобігає зісковзуванню голки. Вони відрізняються високою зручністю в експлуатації, надійно кріпляться на пальці, не злітають під час шиття.
 • Для рукодільниць, у яких довгі нігті, випускаються наперстки відкритого типу або в формі кільця. У число достоїнств відкритих металевих наперстків, наприклад, від фірми «Clover», входить чудове провітрювання захищеного пальця.

Де купити зручні наперстки?

Як же працювати з наперстком? Переважно майстрині надягають цей аксесуар на середній палець, а голку тримають великим і вказівним пальцями. Тканину проколюють голкою і підштовхують її наперстком, при цьому тупий кінець голки упирається в робочу частину наперстка. Деяким рукодільницям зручніше одягати наперсток на вказівний, а не на середній палець. Вишивальниці радять перед роботою потренуватися з наперстком і голкою без нитки.

Замовити в Україні: Полтаві, Львові, Кропивницькому, Запоріжжі, Херсоні, Миколаєві, Черкасах, Житомирі, Луцьку, Рівному, Дніпрі, Ужгороді, Одесі, Хмельницькому, Києві, Чернівцях, Вінниці, Харкові, Кривому Розі, Чернігові та купити за доступною ціною зручні наперстки для шиття можна в інтернет магазині «Аґрафка».

Наперсток підбирається за розміром, приблизно так, як підбирається колечко. Розрізняють такі види наперстків за розмірами: середній, великий, маленький. Майстрині, котрі вперше одягли наперсток, іноді можуть відчувати легкий дискомфорт, але досить швидко це відчуття пропадає, і тоді рукодільниці можуть в повній мірі оцінити чудовий захист їх пальчиків.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. Clover (13)
 2. Yarn Tree (1)
 3. Colonial Needle (6)
 4. Prym (3)
 5. Dritz (3)
Ціна
 1. 0,00 грн - 99,99 грн (2)
 2. 100,00 грн - 199,99 грн (11)
 3. 200,00 грн - 299,99 грн (8)
 4. 300,00 грн - 399,99 грн (4)
 5. 400,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору