Пошук за виробником

51 шт.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ви просили - ми зробили! Оголошуємо розпродаж висічок, чипбордів та тегів: при купівлі висічок, чипбордів та тегів на суму від 500грн платіть 250грн!
Любите декупажити? Тоді маємо для вас неймовірну пропозицію! Розпродаж усіх товарів від французького виробника DECOPATCH - декупажний папір, фігурки з пап'є-маше, прикраси та різні лаки-клеї: купуєш будь-які товари Decopatch на суму 500 грн, та отримуєш знижку 50%.
Оголошуємо розпродаж на усі наявні діроколи в нашому магазині! При купівлі будь-яких діроколів на суму 1000грн, ви оплачуєте 500грн. Економія 50%
Нема більш універсального скрап-метеріалу для декору та роботи, як наліпки та декоративні скотчі. Тож з 01 по 07 люте 2017р. відбуватиметься розпродаж усіх наліпок та декоративних паперових стрічок (це скотчі, ті що washi tape).
В Аґрафці розпродаж усіх штампів та спреїв: Купуй будь-які штампи та спреї на суму 500грн, а плати всього 250грн!.
Повідомляємо, що Хобі-центр "Аґрафка" працює згідно розкладу ТЦ "Південний", а тому просимо звернути увагу на зміни в робочому графіку: 18 січня (середа) 10.00 - 16.00 19 січня (четвер) - ВИХІДНИЙ
Купуй 6 (шість) будь-яких ножів для вирізання і плати лише за 3 (три). Знижка складає 50%. Акція триває до кінця тижня - 22.01.2017р.
З Новим роком, любі аграфочки! Бажаємо усім Вам та Вашим родинам - міцного здоров'я, гарного настрою, достатку та благополуччя! Дякуємо, що були з нами протягом всього року.
У святковій метушні задіяні усі! А в Миколая зараз справ найбільше, тож, щоб наші рукодільниці не залишились без подарунку від Миколая, ми відкрили тимчасову вакансію помічника Миколая від Аґрафки - Аграфай!
Чекаєте на Чорну п'ятницю? Отримуйте! Найбільші знижки - найкращим клієнтам!

51 шт.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Пошук за виробником
Новини

Розпродаж висічок, чипбордів та тегів

Ви просили - ми зробили! Оголошуємо розпродаж висічок, чипбордів та тегів: при купівлі висічок, чипбордів та тегів на суму від 500грн платіть 250грн! ...читати далі

Розпродаж DECOPATCH - все для дукупажу

Любите декупажити? Тоді маємо для вас неймовірну пропозицію! Розпродаж усіх товарів від французького виробника DECOPATCH - декупажний папір, фігурки з пап'є-маше, прикраси та різні лаки-клеї: купуєш будь-які товари Decopatch на суму 500 грн, та отримуєш знижку 50%. ...читати далі

Підпишіться на нашу розсилку
Знайдіть нас у мережі
 

Нагору