З нагоди урочистого відкриття хобі-центру "Аґрафка" на Південному в Аґрафці стартує фестиваль подарунків від Аґрафки! Фестиваль подарунків від Аґрафки - #ФестАграфка - дає безліч нагод кожній особі долучитись до спільноти аграфок та отримати цінні рукодільні призи від улюбленого рукодільного магазину Аґрафка!

Фестиваль розпочнеться урочистим відкриттям хобі-центру:

Програма відкриття Хобі-центру "Аґрафка"

Коли: Урочисте відкриття магазину відбудеться в неділю 15 травня 2016р. о 13.00


Адреса:
 м. Львів, вул. Щирецька, 36, ТВК "Південний", ТЦ "Калина", 2 поверх, 283 магазин (над розважальним комплексом "Веселка"). Як нас знайти:

Програма:  знайомство з Аґрафкою,  вікторина на знання фактів про Аґрафку з цінними рукодільними призами для тих, хто знає правильну відповідь,  безпрограшна миттєва лотерея для усіх покупців (знижки до 50%),  частування гостей та фотосесія Аґрафки з гостями нашого хобі-центру (усі фото будуть розміщенні на нашій сторінці у Фейсбук). Кожен, хто запостить своє фото у соціальні мережі (лише Фейсбук, Інстаграм, ВКонтакте) з хештегом #ФестАграфка стане учасником розіграшу оновленої машинки для тиснення Sizzix Texture Boutique.

#ФестАграфка


Фестиваль #ФестАграфка триватиме з 15 по 31 травня 2016р

  • Кожен покупець Хобі-центру "Аґрафка" бере участь в безпрограшній миттєвій лотереї і має змогу виграти знижку на свою покупку в розмірі: 10, 20, 30, 40 чи 50%
  • Незалежно від суми покупки, кожен покупець Хобі-центру Аґрафка стає учасником програми лояльності Аґрафки та має змогу збільшити власну знижку до 25% (читайте про нашу програму лояльності у цьому розділі)
  • Ми запрошуємо усіх бажаючих, дорослих та дітей, на безкоштовні майстер-класи із виготовлення листівок щодня з 13.00 до 15.00. МК відвуватимуться за адресою: м. Львів, вул. Щирецька, 36, ТВК "Південний", ТЦ "Калина", 283 магазин. 
  • Кожен хто сфотографується  у святковій фотозоні Аґрафки, запостить своє фото у соціальні мережі (лише Фейсбук, Інстаграм, ВКонтакте) з хештегом #ФестАграфка стане учасником розіграшу оновленої машинки для тиснення Sizzix Texture Boutique. Розіграш відбудеться 01.06 з допомогою рендомного визначення переможця і результати будуть опубліковані на сторінках наших соц.мереж. Зветраємо увагу, що на момент проведення розіграшу профілі учасників у соц. мережах повинні бути відкриті для загального доступу.

А для наших чудових аграфочок, які роблять замовлення через інтернет також передбачено справжній подарункопад від Аґрафки! Усі оплачені інтернет-замовлення, здійснені в період з 15 по 31 травня 2016р. беруть участь у розіграші цінних призів від магазину Аґрафки. Переможці будуть визначені рендомом, а серед призів у нас:

Розіграш відбудеться 01 червня 2016р., разом з розіграшем призу по хештегу #ФестАграфка. Результати розіграшу будуть оголошені у блозі Аграфки, у наших соціальних мережах та розіслані по електронних скринькам наших переможців.

Ну що, мерщій до Аґрафки фестивалити! і не забуваймо про хештег #ФестАграфка