З нагоди святкування національних свят - Дня прапора та 26ої річниці Дня Незалежності України вітаємо усіх наших клієнтів та даруємо додаткових 15% знижки на усі покупки в нашому магазині в період з 24 серпня по 28 серпня 2017р.

Для застосування акційної знижки введіть промокод у спеціальне поле знижки на сайті:

СлаваУкраїні!

* - промокод написано суцільно без пробілів, зі знаком оклику. Якщо не можете знайти у себе на клавіатурі гарні українські літери "і" та "ї"  - тоді нема ради :) Ну, ок, є рада - можна скопіювати код з цієї сторніки і вставити його у відповідне поле на сайті, при цьому під час оформлення замовлення обов'язковим є голосове підтвердження промокоду - голосно вигукнути "Гей! Гей! Гей!" - повиннно спрацювати!

Умови святкової акції:

  • - для отримання знижки при оформленні замовлення ввести промокод: СлаваУкраїні!
  • - додаткова знижка 15% сумується з персональною знижкою покупця (згідно програми лояльності нашого магазину) і може сягати 30%! ОБОВ'ЯЗКОВО неодбіхдно здійснювати замовлення зареєстрованими, інакше персональна знижка не врахується.
  • - святкова знижка до Дня народження в період з 24 по 28 серпня 2017р. при використанні 15% знижки до Дня Незалежності НЕ діє (усіх іменинників ми раді привітати до чи після святкування Незалежності України)
  • - В період акції на акційні замовлення НЕ діє безкоштована доставка. Усі замовлення доставляються за рахунок покупця, не залежно від суми покупки чи служби доставки.
  • - оплачені замовлення обслуговуються першочергово. В залежності від обраного способу оплати на пошту покупцю прийдуть реквізити для оплати.
  • - оплачені замовлення будуть якнайшвидше відправлені в найближчі робочі дні служби доставки Нової пошти чи Укрпошти.

Робочий графік Хобі-центру "Аґрафка" (м. Львів) на разі залишається без змін.