Пошук за виробником

Як відбувається онлайн оплата платіжними картками VISA та MasterCard на сайті Аґрафки

Для зручності здійснення замовлень у нашому магазині ми пропонуємо своїм покупцям найзручніший спосіб оплати – миттєва оплата платіжними картками VISA та MasterCard.

 

Така оплата здійснюється миттєво при оформленні замовлення і не потребує додаткового часу, щоб відвідати банківську установу, а також здійснюється абсолютно без комісій – Ви сплачуєте саме ту суму, яка вказана у замовленні.

Для розрахунку платіжними картками одразу на сайті інтернет-магазину «Аґрафка» необхідно мати картку однієї з платіжних систем: VISA або MasterCard та достатній баланс для здійснення операції.

Можливо у вас вже є досвід покупок у інтернет-магазинах, де використовувалися картки для оплати (в переважній більшості це закордонні магазини), тоді вам відомо механізм таких операцій – після замовлення на вашому рахунку резервується сума, вказана у рахунку замовлення, а за деякий час, після відправки замовлення гроші списувалися з вашого рахунку. Від тепер в Аґрафці діє така ж система оплати і забезпечує її АТ «Укрексімбанк», який бере на себе гарантії по безпеці з передачі даних картки, та акредитований проводити такі операції на території України.

Якщо Ви ніколи особисто не робили таких оплат через інтернет-магазин, то пропонуємо ознайомитись зі схемою процесу онлайн-оплат у нашому магазині Аґрафка:

 1. Покупець – користувач картки наповнює «кошик» товарами чи послугами в інтернет-магазині Аґрафка та натискає «Сплатити».
 2. Інформація про замовлення передається з інтернет-магазину Аґрафка до Банку-еквайєра Укрексімбанку.
 3. Покупець автоматично перенаправляється на захищену веб-сторінку Укрексімбанку, де вводить дані про свою платіжну картку: її номер, термін дії та СVV2.
 4. Укрексімбанк перевіряє наявність коштів на картковому рахунку для здійснення покупки.
 5. У разі, якщо картка Покупця зареєстрована для проведення електронних платежів за протоколом 3-D Secure, Банк Покупця може запропонувати ввести додатковий пароль для перевірки.
 6. При наявності коштів на картковому рахунку Покупця резервується необхідна сума для оплати замовлення.
 7. Укрексімбанк передає до інтернет-магазину Аґрафка результат перевірки для підтвердження або відхилення замовлення Покупця.
 8. У разі позитивного результату інтернет-магазин Аґрафка виконує замовлення Покупця.
 9. Інтернет-магазин Аґрафка відправляє в Укрексімбанк повідомлення про виконання замовлення.
 10. Протягом наступного банківського дня Укрексімбанк проводить розрахунок з інтернет-магазином Аґрафка за наданий товар або послугу.


Як знайти необхідні дані на вашій платіжній картці?

Для онлайн-оплати карткою одразу на сайті магазину необхідно мати такі дані картки:

 • тип картки Visa чи MasterCard
 • ім’я власника картки
 • номер картки (16-значний номер картки)
 • термін дії картки (ММ/РР)
 • код захисту CVV2 (3х значний код, вказаний зі звороту картки)


Опис картки Опис картки

Що робити, якщо повна сума замовлення вже зарезервована Банком-еквайєром на рахунку Покупця, а товару не виявилося на складі, чи Покупець відмовився від усього/чи частини замовлення?

 

Якщо замовлення скасовується повністю, то інтернет-магазин Аґрафка повідомляє Банк-еквайєр про відміну замовлення, в свою чергу Банк-еквайєр надає інформацію у Банк-покупця і зарезервована сума автоматично розблоковується на рахунку Покупця.

Якщо замовлення частково зменшилось по сумі, тоді інтернет-магазин Аґрафка повідомляє Банк-еквайєр про кінцеву суму замовлення і Банк списує із зарезервованих коштів ЛИШЕ необхідну суму замовлення. Решту зарезервованих коштів автоматично розблоковуються на рахунку Покупця.

Усе дуже просто, швидко та зручно!

Якщо у Вас ще є запитання щодо оплат карткою на нашому сайті, звертайтеся у службу підтримки Аґрафки: +38 067 3408060

 

(с) Аґрафка – з нами хобі доступне, а дозвілля цікаве!

Пошук за виробником
Новини

До 30-річчя Незалежності України

30 днів - 30% знижки на ВСЕ! ...читати далі

Літній розпродаж пряжі DROPS

продовжується марафон літніх супер-знижок і сьогодні пропонуємо вам 40% знижки на усю пряжу DROPS Design ...читати далі

Знайдіть нас у мережі

Нагору