Пошук за виробником

Як відбувається онлайн оплата платіжними картками VISA та MasterCard на сайті Аґрафки

Для зручності здійснення замовлень у нашому магазині ми пропонуємо своїм покупцям найзручніший спосіб оплати – миттєва оплата платіжними картками VISA та MasterCard.

 

Така оплата здійснюється миттєво при оформленні замовлення і не потребує додаткового часу, щоб відвідати банківську установу, а також здійснюється абсолютно без комісій – Ви сплачуєте саме ту суму, яка вказана у замовленні.

Для розрахунку платіжними картками одразу на сайті інтернет-магазину «Аґрафка» необхідно мати картку однієї з платіжних систем: VISA або MasterCard та достатній баланс для здійснення операції.

Можливо у вас вже є досвід покупок у інтернет-магазинах, де використовувалися картки для оплати (в переважній більшості це закордонні магазини), тоді вам відомо механізм таких операцій – після замовлення на вашому рахунку резервується сума, вказана у рахунку замовлення, а за деякий час, після відправки замовлення гроші списувалися з вашого рахунку. Від тепер в Аґрафці діє така ж система оплати і забезпечує її АТ «Укрексімбанк», який бере на себе гарантії по безпеці з передачі даних картки, та акредитований проводити такі операції на території України.

Якщо Ви ніколи особисто не робили таких оплат через інтернет-магазин, то пропонуємо ознайомитись зі схемою процесу онлайн-оплат у нашому магазині Аґрафка:

 1. Покупець – користувач картки наповнює «кошик» товарами чи послугами в інтернет-магазині Аґрафка та натискає «Сплатити».
 2. Інформація про замовлення передається з інтернет-магазину Аґрафка до Банку-еквайєра Укрексімбанку.
 3. Покупець автоматично перенаправляється на захищену веб-сторінку Укрексімбанку, де вводить дані про свою платіжну картку: її номер, термін дії та СVV2.
 4. Укрексімбанк перевіряє наявність коштів на картковому рахунку для здійснення покупки.
 5. У разі, якщо картка Покупця зареєстрована для проведення електронних платежів за протоколом 3-D Secure, Банк Покупця може запропонувати ввести додатковий пароль для перевірки.
 6. При наявності коштів на картковому рахунку Покупця резервується необхідна сума для оплати замовлення.
 7. Укрексімбанк передає до інтернет-магазину Аґрафка результат перевірки для підтвердження або відхилення замовлення Покупця.
 8. У разі позитивного результату інтернет-магазин Аґрафка виконує замовлення Покупця.
 9. Інтернет-магазин Аґрафка відправляє в Укрексімбанк повідомлення про виконання замовлення.
 10. Протягом наступного банківського дня Укрексімбанк проводить розрахунок з інтернет-магазином Аґрафка за наданий товар або послугу.


Як знайти необхідні дані на вашій платіжній картці?

Для онлайн-оплати карткою одразу на сайті магазину необхідно мати такі дані картки:

 • тип картки Visa чи MasterCard
 • ім’я власника картки
 • номер картки (16-значний номер картки)
 • термін дії картки (ММ/РР)
 • код захисту CVV2 (3х значний код, вказаний зі звороту картки)


Опис картки Опис картки

Що робити, якщо повна сума замовлення вже зарезервована Банком-еквайєром на рахунку Покупця, а товару не виявилося на складі, чи Покупець відмовився від усього/чи частини замовлення?

 

Якщо замовлення скасовується повністю, то інтернет-магазин Аґрафка повідомляє Банк-еквайєр про відміну замовлення, в свою чергу Банк-еквайєр надає інформацію у Банк-покупця і зарезервована сума автоматично розблоковується на рахунку Покупця.

Якщо замовлення частково зменшилось по сумі, тоді інтернет-магазин Аґрафка повідомляє Банк-еквайєр про кінцеву суму замовлення і Банк списує із зарезервованих коштів ЛИШЕ необхідну суму замовлення. Решту зарезервованих коштів автоматично розблоковуються на рахунку Покупця.

Усе дуже просто, швидко та зручно!

Якщо у Вас ще є запитання щодо оплат карткою на нашому сайті, звертайтеся у службу підтримки Аґрафки: +38 067 3408060

 

(с) Аґрафка – з нами хобі доступне, а дозвілля цікаве!

Пошук за виробником
Новини

Обирай Укрпошту!

до 31 травня 2019р. на усі замовлення понад 500грн діє безкоштовна доставка по території України при виборі служби доставки Укрпошта ...читати далі

Нам 7 років - вам 7% знижки!

Ми оголошуємо невеличку святкову акцію на 7 днів! Даруємо 7% додаткової знижки до особистої знижки кожному нашому клієнту + фірмова ручка в подарунок ...читати далі

Знайдіть нас у мережі

Нагору