Пошук за виробником

Базові інструменти для квілтінгу та печворку

150 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

150 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Інструменти для печворку - купити для створення оригінальної мозаїки з тканини

Далеко не завжди зразки виробів з тканини, які випускаються промислово можуть задовольнити естетичні уподобання. І якщо ви відчуваєте, що можете створити більш оригінальний, більш вишуканий витвір, - обов'язково варто спробувати. Клаптеве шиття - це безліч різних мозаїчних схем, серед яких складно
відшукати найкрасивішу - в кожній є - щось привабливе. Залишається тільки підібрати відповідні матеріали і купити інструменти для печворку в інтернет - Килимок для печворкумагазині «Аґрафка», і можна сміливо братися за роботу, даючи волю невгамовній фантазії.

Кращі інструменти для печворку - в інтернет магазині «Аґрафка»

З появою досвіду, умільці підбирають для себе комплект інструментів для рукоділля, з яким займатися улюбленим хобі стає найзручніше. Однак всі майстрині погодяться, що існує певний базовий набір інструментів для печворку, необхідний для комфортного рукоділля. У нього входить:

 • Дискові ножі, для точного і акуратного крою тканини. Вони ж використовуються як інструменти для квілтінга і мають багато переваг перед іншими ріжучими інструментами, які можна застосувати в печворку.
 • Килимки і мати купуються часто разом з дисковими ножами, вони вберігають від передчасного зносу ріжучої кромки дисків в ножах, і запобігають пошкодження робочого столу.
 • Лінійки для печворку розширюють можливості в розкроюванні, виконують безліч функцій, починаючи від розмітки матеріалу, закінчуючи підрівнюванням блоків матерії.
 • Без гострих зручних ножиць не обійдеться жодна робота з тканинами і нитками. Підбираються відповідно передбачених для них завдань.

Інші інструменти для клаптикового шиття купуються в залежності від складності схеми і бажаного результату.

Інструменти для квілтінга

Точний крій - одне з найважливіших умов для акуратного і точного шиття. Умільці приходять до єдиної думки, що оптимальним інструментом для розкрою є саме дискові ножі. З їх появою працювати з тканиною стало набагато легше і комфортніше, особливо, якщо купити в Україні якісні зразки таких інструментів для печворку в інтернет - магазині «Аґрафка». Наприклад, про ножі Clover майстрині відгукуються, як про одні з найбільш точних, гострих і маневрених. Особливо помітна різниця, якщо почати користуватися ножем Clover після більш дешевого аналога. Якість інструменту від японських виробників помітно з перших хвилин користування цим інструментом для квілтінга. Добрі відгуки і про ножі Prym Olfa.

Серед переваг цих інструментів для клаптикового шиття необхідно згадати:

 • Такі ножі ріжуть швидко, крій виходить акуратним, ви ніколи не зіпсуєте матеріал, якщо будете стежити, що б дискове лезо в ножі було гострим. Просту, інтуїтивно зрозумілу експлуатацію.
 • Дивну гостроту і стійкість до зношування ріжучої кромки.
 • Маленька вага, руки не будуть втомлюватися при роботі з цим інструментом для рукоділля.
 • Велику функціональність - дисковими ножами можна підстригати блоки матерії, робити рівний або фігурний виріз, виконувати інші передбачені інструкцією операції.
 • А якщо ріжучий диск і затупився - не біда, в інтернет - магазині інструментів для печворку завжди можна купити запасні змінні леза за доступною ціною.

 

Інтернет магазин інструментів для печворку «Аґрафка»

Набагато довше і ефективніше дискові ножі служать в комплекті з килимками і матами для печворку. Вони володіють корисною функцією самовідновлення, що значно збільшує термін їх експлуатації. Килимки, які можна купити в інтернет - магазині «Аґрафка», захистять робочу поверхню столу від порізів і подряпин Дискові ножі та лезалезом дискового ножа, а нанесена розмітка значно полегшує процес розмітки і крою. Ці інструменти для рукоділля бувають як односторонніми, так і двосторонніми, а також поворотними.

Дискові ножі, незважаючи на всі позитивні сторони, не зможуть використовуватися у всіх ситуаціях під час шиття, для окремих випадків необхідні і ножиці для рукоділля. Хороша сталь, правильна заточка і форма лез ножиць Prym і Tonic Studios роблять їх відмінними помічниками рукодільниць.

Розкрій матеріалу значно полегшує застосування таких інструментів для печворку, як спеціальні лінійки. Завдана на них розмітка спрощує створення мозаїчних блоків. Залежно від застосовуваної схеми, вибирається форма і розмір лінійки для печворку.

Де купити в Україні інструменти для печворку?

Недорого купити інструменти для квілтінгу та печворку в Україні: Луцьку, Києві, Одесі, Чернігові, Хмельницькому, Черкасах, Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Полтаві, Харкові, Рівному, Чернівцях, Миколаєві, Запоріжжі, Львові, Херсоні, Ужгороді можна в інтернет - магазині «Аґрафка». Тільки з якісними, функціональними і зручними інструментами в повній мірі можна оцінити привабливість улюбленого рукоділля багатьох майстринь - печворку. Бажаємо вам невсипущого натхнення, неперевершених результатів і задоволення від творчого хобі.

Товари по

Варіанти товарів

Категорія
Виробник
 1. Sizzix (2)
 2. Fiskars (18)
 3. Collins (1)
 4. Clover (44)
 5. Yarn Tree (7)
 6. DMC (1)
 7. США (4)
 8. Tonic studios (11)
 9. We R Memory Keepers (4)
 10. Україна (1)
 11. Prym (2)
 12. Marti Michell (7)
 13. Dritz (4)
 14. OLFA (13)
 15. HiyaHiya (1)
 16. Daylight (1)
 17. Sew Easy (14)
 18. MILWARD (9)
 19. Groves (4)
Ціна
 1. 0,00 грн - 999,99 грн (138)
 2. 1 000,00 грн і більше (12)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору