Пошук за виробником

Лінійки для печворку

27 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

27 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Лінійки для печворку

У перекладі з англійської мови слово печворк означає «робота з клаптиками» або клаптикове шиття. Цей вид рукоділля має давні корені і свої, дуже незвичайні, стилістичні особливості. Для заняття печворком не обов'язково володіти високохудожнім талантом. Це заняття для душі, а тому, якщо ви маєте під рукою кілька різнокольорових клаптиків тканини, і з'явилося бажання творити - беріть голку і нитки і приступайте до справи.

Для більш якісного та красивого результату роботи в техніці печворк, безумовно, будуть потрібні певні інструменти і матеріали. Але їх не дуже багато. Одним з таких інструментів для більш комфортної роботи і якісного результату є лінійка для печворку.

Які бувають лінійки для печворку?

Шаблон - лінійка для печворку Marti MichellСпеціальні лінійки для роботи в техніці квілтинг виготовляються з прозорої і товстої пластмаси. Це дозволяє майстрині печворку не робити ніяких позначок на тканині, а відразу кроїти.

Лінійки для печворку розрізняються своїм призначенням. Наприклад, існують лінійки, які ідеально підходять для розкрою дрібних клаптикових смужок, інші лінійки призначені для роботи з більшими тканинними відрізами. А є ще лінійки для печворку, які спрощують роботу крою, коли необхідно зробити коло або певний кут.

На кожному виді лінійки для квілтингу і печворку завжди є сантиметрова розмітка і розмітка кутів від п'ятнадцяти до дев'яноста градусів. Це дуже допомагає в роботі при розкрої клаптиків.

Лінійки для печворку, або, як їх ще називають, для швидкого крою, дуже різноманітні за формами і розмірами. Можна побачити лінійки прямокутні, квадратні, круглі, овальні, трикутні й абсолютно немислимих обрисів.

Маленькі лінійки зручні при роботі з дрібними клаптиками, великі - з великими тканинними відрізами, трикутні лінійки хороші при розкрої бордюрних тканин, квадратні ефективні для вирівнювання блоків.

Лінійки для печворку, як правило, входять в набори для початківців рукодільниць. Але, для більш професійної роботи найкраще придбати відразу кілька видів лінійок різного розміру.

З цим незамінним помічником при роботі в техніці квілтинг і печворк процес крою та шиття стає набагато приємнішим, робота рухається набагато швидше, без відволікань на доопрацювання і переробки, а результат, зазвичай, перевершує всі очікування.

Ми з радістю доставимо товар в будь-яке місто України: Біла Церква, Ізюм, Конотоп також зможуть насолодитися разом з нами радістю творчості.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. Fiskars (4)
 2. Marti Michell (7)
 3. OLFA (3)
 4. Sew Easy (8)
 5. MILWARD (5)
Ціна
 1. 0,00 грн - 999,99 грн (23)
 2. 1 000,00 грн і більше (4)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору