Пошук за виробником

Лінійки для печворку

29 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

29 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Лінійки для печворку

У перекладі з англійської мови слово печворк означає «робота з клаптиками» або клаптикове шиття. Цей вид рукоділля має давні корені і свої, дуже незвичайні, стилістичні особливості. Для заняття печворком не обов'язково володіти високохудожнім талантом. Це заняття для душі, а тому, якщо ви маєте під рукою кілька різнокольорових клаптиків тканини, і з'явилося бажання творити - беріть голку і нитки і приступайте до справи.

Для більш якісного та красивого результату роботи в техніці печворк, безумовно, будуть потрібні певні інструменти і матеріали. Але їх не дуже багато. Одним з таких інструментів для більш комфортної роботи і якісного результату є лінійка для печворку.

Які бувають лінійки для печворку?

Шаблон - лінійка для печворку Marti MichellСпеціальні лінійки для роботи в техніці квілтинг виготовляються з прозорої і товстої пластмаси. Це дозволяє майстрині печворку не робити ніяких позначок на тканині, а відразу кроїти.

Лінійки для печворку розрізняються своїм призначенням. Наприклад, існують лінійки, які ідеально підходять для розкрою дрібних клаптикових смужок, інші лінійки призначені для роботи з більшими тканинними відрізами. А є ще лінійки для печворку, які спрощують роботу крою, коли необхідно зробити коло або певний кут.

На кожному виді лінійки для квілтингу і печворку завжди є сантиметрова розмітка і розмітка кутів від п'ятнадцяти до дев'яноста градусів. Це дуже допомагає в роботі при розкрої клаптиків.

Лінійки для печворку, або, як їх ще називають, для швидкого крою, дуже різноманітні за формами і розмірами. Можна побачити лінійки прямокутні, квадратні, круглі, овальні, трикутні й абсолютно немислимих обрисів.

Маленькі лінійки зручні при роботі з дрібними клаптиками, великі - з великими тканинними відрізами, трикутні лінійки хороші при розкрої бордюрних тканин, квадратні ефективні для вирівнювання блоків.

Лінійки для печворку, як правило, входять в набори для початківців рукодільниць. Але, для більш професійної роботи найкраще придбати відразу кілька видів лінійок різного розміру.

З цим незамінним помічником при роботі в техніці квілтинг і печворк процес крою та шиття стає набагато приємнішим, робота рухається набагато швидше, без відволікань на доопрацювання і переробки, а результат, зазвичай, перевершує всі очікування.

Ми з радістю доставимо товар в будь-яке місто України: Біла Церква, Ізюм, Конотоп також зможуть насолодитися разом з нами радістю творчості.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. Fiskars (2)
 2. Prym (9)
 3. Marti Michell (7)
 4. Dritz (4)
 5. OLFA (1)
 6. Sew Easy (1)
 7. MILWARD (5)
Ціна
 1. 0,00 грн - 999,99 грн (28)
 2. 1 000,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору