Пошук за виробником

Ножиці

10 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

10 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Ножиці для шиття

Хороший, якісний інструмент для рукодільниці - це п'ятдесят відсотків успіху в завершеній роботі. Ножиці - є в даній справі одним з основних «помічників», що виконують головні, можна сказати, вирішальні завдання - порізку тканини при крої. Погано чи неякісно порізана тканина - це поганий настрій швачки, і, безумовно, зовсім не той результат, який очікувався. Тому, щоб покрій відбувся ідеально, потрібні професійні кравецькі ножиці, які не будуть «жувати» і витягати тканину. Ножиці для шиття - це, перш за все, особлива сталь, спеціальна форма і певний кут заточки. Якщо правильно підібрати ножиці для шиття - робота швачки перетворюється на радість, скорочується за часом, приносить тільки задоволення і відмінний результат.

Як вибрати ножиці для шиття ?

Ножиці - Spring-Cut Multi Purpose ScissorЩоб зробити правильний вибір цього предмета, необхідно знати відмінності кравецьких ножиць від канцелярських побратимів.

Отже, кравецькі ножиці, як правило, трохи важчі, ніж канцелярські ножиці. Леза у ножиць для шиття досягають сорока сантиметрів, що також набагато довше, ніж у канцелярських. Кінчики лез кравецьких ножиць завжди загострені, щоб зручно було працювати з самими «неслухняними» і ніжними тканинами.

Важлива і форма ручок у швейних ножиць. У класичних кравецьких ножицях нижня ручка завжди робиться у формі овалу зі спеціальною опуклістю, яка під час крою впирається в стіл, роблячи цей процес більш легким і комфортним.

Різновиди ножиць для шиття

Сьогоднішні виробники ножиць для шиття, щоб полегшити працю рукодільниць, випускають  безліч різновидів цього предмета. Існують ножиці, призначені виключно для розрізання швів або прорізування петель, і навіть випускаються ножиці для швачок - шуліг, якими зручно працювати тільки лівою рукою. Розглянемо основні види швейних ножиць.

Класичні ножиці для шиття з прямими або зубчастими лезами: призначені для розкрою тканини. Швейні ножиці з зубчастими лезами зручні для роботи з так званими «сипучими» тканинами, наприклад, драпом. Такі ножиці так само хороші у випадку, коли немає оверлока. Краї тканини, обрізаної ножицями "зигзаг" не потрібно додатково обробляти.

Ножиці для шиття з лазерним наведенням: своєрідний покажчик, що допомагає швачці розрізати тканину рівно по лінії, яку показує лазерний промінь. Такі ножиці позбавлять швачку від додаткової роботи - робити заздалегідь розмітку на тканині.

Ножиці для шиття з рулеткою: це інновація в швейному світі. Швейні ножиці, оснащені вбудованою рулеткою, допоможуть  швачці дотримати точність до міліметра при розкрої тканини.

Придбати якісні ножиці для шиття від провідних виробників Fiskars і Tonic studios ви завжди можете в нашому інтернет - магазині Аґрафка. Отримати своє замовлення ви можете, вказавши свою адресу у Львові, в будь-якому місті України, Росії, або якої іншої країни. Наші товари користуються великим попитом по всьому світу.

Пошук за виробником
Товари по

Варіанти товарів

Ціна
  1. 0,00 грн - 999,99 грн (9)
  2. 1 000,00 грн і більше (1)
Виробник
  1. Fiskars (1)
  2. Prym (1)
  3. Tonic studios (5)
  4. Yarn Tree (1)
  5. США (1)
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Підпишіться на нашу розсилку

Нагору