Пошук за виробником

Ножиці

25 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

25 шт.

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Ножиці для шиття

Хороший, якісний інструмент для рукодільниці - це п'ятдесят відсотків успіху в завершеній роботі. Ножиці - є в даній справі одним з основних «помічників», що виконують головні, можна сказати, вирішальні завдання - порізку тканини при крої. Погано чи неякісно порізана тканина - це поганий настрій швачки, і, безумовно, зовсім не той результат, який очікувався. Тому, щоб покрій відбувся ідеально, потрібні професійні кравецькі ножиці, які не будуть «жувати» і витягати тканину. Ножиці для шиття - це, перш за все, особлива сталь, спеціальна форма і певний кут заточки. Якщо правильно підібрати ножиці для шиття - робота швачки перетворюється на радість, скорочується за часом, приносить тільки задоволення і відмінний результат.

Як вибрати ножиці для шиття ?

Ножиці - Spring-Cut Multi Purpose ScissorЩоб зробити правильний вибір цього предмета, необхідно знати відмінності кравецьких ножиць від канцелярських побратимів.

Отже, кравецькі ножиці, як правило, трохи важчі, ніж канцелярські ножиці. Леза у ножиць для шиття досягають сорока сантиметрів, що також набагато довше, ніж у канцелярських. Кінчики лез кравецьких ножиць завжди загострені, щоб зручно було працювати з самими «неслухняними» і ніжними тканинами.

Важлива і форма ручок у швейних ножиць. У класичних кравецьких ножицях нижня ручка завжди робиться у формі овалу зі спеціальною опуклістю, яка під час крою впирається в стіл, роблячи цей процес більш легким і комфортним.

Різновиди ножиць для шиття

Сьогоднішні виробники ножиць для шиття, щоб полегшити працю рукодільниць, випускають  безліч різновидів цього предмета. Існують ножиці, призначені виключно для розрізання швів або прорізування петель, і навіть випускаються ножиці для швачок - шуліг, якими зручно працювати тільки лівою рукою. Розглянемо основні види швейних ножиць.

Класичні ножиці для шиття з прямими або зубчастими лезами: призначені для розкрою тканини. Швейні ножиці з зубчастими лезами зручні для роботи з так званими «сипучими» тканинами, наприклад, драпом. Такі ножиці так само хороші у випадку, коли немає оверлока. Краї тканини, обрізаної ножицями "зигзаг" не потрібно додатково обробляти.

Ножиці для шиття з лазерним наведенням: своєрідний покажчик, що допомагає швачці розрізати тканину рівно по лінії, яку показує лазерний промінь. Такі ножиці позбавлять швачку від додаткової роботи - робити заздалегідь розмітку на тканині.

Ножиці для шиття з рулеткою: це інновація в швейному світі. Швейні ножиці, оснащені вбудованою рулеткою, допоможуть  швачці дотримати точність до міліметра при розкрої тканини.

Придбати якісні ножиці для шиття від провідних виробників Fiskars і Tonic studios ви завжди можете в нашому інтернет - магазині Аґрафка. Отримати своє замовлення ви можете, вказавши свою адресу у Львові, в будь-якому місті України, Росії, або якої іншої країни. Наші товари користуються великим попитом по всьому світу.

Товари по

Варіанти товарів

Виробник
 1. Fiskars (4)
 2. Yarn Tree (5)
 3. США (1)
 4. Tonic studios (11)
 5. We R Memory Keepers (1)
 6. Prym (1)
 7. Groves (1)
Ціна
 1. 0,00 грн - 999,99 грн (24)
 2. 1 000,00 грн і більше (1)
Пошук за виробником
Порівняння товарів

У Вас немає товарів для порівняння.

Нові Відгуки

Нагору